+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygoda.ski

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Almazzago

Cena
od996 EUR
Cena
od996 EUR
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin i politykę prywatności
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

151


Dlaczego Wygoda Family?

 • Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych
 • Małe grupy i doświadczeni instruktorzy SITN – PZN
 • Hotele z wellness w pobliżu stoków narciarskich
 • Wieczorne animacje dla dzieci i luz dla Ciebie


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygoda.ski

 • Włochy - Val di Sole - Almazzago
 • Wiek: 5+
 • Lunch pod opieką instruktorów
 • Hotel 3* z basenem
 • Szkolenia narciarskie dla dzieci w wieku 5-15 lat
 • Dostępne w okresie: 18.01-25.01, 25.01-01.02, 01.02-08.02, 08.02-15.02.2025
Czego możesz oczekiwać?
 • szkolenia dla dzieci od 5 roku życia
 • szkolenia dla wyższych stopni zaawansowania
 • grupy 6-10 osobowe
 • instruktorzy SITN-PZN
 • szkolenia dla dorosłych
Szkolenie narciarskie

Dla kogo WYGODA FAMILY?
Jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi w wieku 5-15 lat. Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Marilleva-Folgarida

Starsi i młodsi w tym samym miejscu!
I maluchy i nastolatki nie będą narzekać na brak towarzystwa, a Alpy to fantastyczne miejsce na pierwsze szusy. W programie WYGODA FAMILY mogą wziąć udział dzieci w wieku 5-15 lat.

Czy WYGODA FAMILY zapewnia szkolenia dla dorosłych?
Oprócz dzieci, zapraszamy również dorosłych na 6 dniowe grupowe szkolenia (do wyboru szkolenia przedpołudniowe i popołudniowe).

Jak wygląda dzień szkoleniowy?
Po śniadaniu o wyznaczonej godzinie zbiórka dzieci przy dolnej stacji wyciągu. Tutaj opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-). Po zajęciach o wyznaczonej godzinie rodzice odbierają dzieci w tym samym miejscu, w którym zajęcia się rozpoczynały.

Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 10 dzieci, ale początkujące grupy są zwykle mniejsze. Przyporządkowanie do grup odbywa się pierwszego dnia jazdy: instruktorzy ustalają składy poszczególnych grup na podstawie faktycznych umiejętności dzieci. W miarę indywidualnych postępów możliwe są późniejsze przejścia z grupy do grupy.  

NASZA KADRA
Jesteśmy LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ NARCIARSKĄ SITN/PZN. Zobacz naszych instruktorów.
Program WYGODA FAMILY – najlepsze rozwiązanie na rodzinne ferie próbują kopiować inni, ale oryginał jest tylko jeden.

Program

Ramowy program imprez samolotowych(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 4,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych

Ramowy program imprez z dojazdem własnym(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Marilleva-Folgarida.

KARNET W CENIE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

LUNCH PO OPIEKĄ INSTRUKTORÓW – rodzice nie muszą się już śpieszyć i wracać na przerwy.

1 dzień (niedziela)(zobacz szczegóły)

– podział na grupy,

– lunch (odbywa się pod opieką instruktorów bez konieczności obecności rodziców),

– kontynuacja zajęć.

Rodzice:

– możliwość uczestniczenia w szkoleniach narciarskich przeznaczonych dla dorosłych (konieczność wykupienia odpowiedniego szkolenia na etapie rezerwacji lub maksymalnie na 14 dni przed wyjazdem).

– do wyboru
szkolenia narciarskie poranne w godz. 10.00-12.30 – koszt 205 EUR
szkolenia narciarskie popołudniowe w godz. 13.30-15.30 – koszt 205 EUR
Ważne: w przypadku zbyt małej ilości uczestników szkolenia dla dorosłych mogą zostać anulowane przed wyjazdem.

-możliwość samodzielnej jazdy na stokach Marilleva- Folgarida

2 dzień (poniedziałek) - 5 dzień (czwartek)(zobacz szczegóły)

– zajęcia,

– lunch,

-kontynuacja zajęć.

 

6 dzień (piątek)(zobacz szczegóły)

6 dzień (piątek)

zawody,
lunch,
po lunchu Family Day – wszystkie dzieci przechodzą pod opiekę rodziców.

Region i ośrodki narciarskie

Val di Sole – zna z nazwy każdy narciarz w Polsce. Dzięki trzem wielkim inwestycjom: gondoli łączącej Madonnę di Campiglio z Pinzolo, połączeniu Marillevy z Comezzadurą oraz połączeniu Tonale z położonymi wiele niżej stacjami, topografia Val di Sole jest całkiem odmienna od tej sprzed lat. Pierwszy system wyciągów i w pełni połączonych tras obejmuje większość doliny Sole (Folgarida i Marilleva) a także Madonnę di Campiglio i Pinzolo. Nie ma znaczenia, w którym miejscu tego rozległego obszaru rozpoczniemy szusowanie, ważny natomiast jest wybór odpowiedniego karnetu. Najciekawszą opcją wydaje się zakup skipassu Skiarea, który pozwala w pełni korzystać z opisanych wyżej ośrodków. Opcja „całkiem bez ograniczeń” to karnet Superskirama, dzięki któremu możemy jeździć także w Tonale (Adamello Ski), Pejo i kilku innych mniejszych stacjach.

Stacje narciarskie

PEJO (zobacz szczegóły)

Stacja narciarska położona w sercu Parku Narodowego Stelvio, w pobliżu alpejskich olbrzymów: Monte Cavedale 3769 m n.p.m. i Órtles 3905 m n.p.m. Wyciągi wywożą narciarzy na wysokość 2300 m n.p.m. dzięki czemu długo utrzymują się tutaj dobre warunki narciarskie. Długie i szerokie stoki, dedykowane głównie rodzinom z dziećmi, rozciągają się na zboczach góry Vioz i schodzą aż do miasteczka. Nie zapomniano także o wytrawnych narciarzach, którzy sprawdzić się mogą na dwóch czarnych trasach, a chętnym lokalni instruktorzy wskażą miejsca, gdzie możliwa jest jazda w głębokim śniegu.

Ogółem 20 km tras
Mapa: KLIK

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 2
wyciągi krzesełkowe: 4
orczyki: 1

 Trasy

10% trudnych
65% średnich
25% łatwych

MARILLEVA-FOLGARIDA (zobacz szczegóły)

Nowoczesna stacja narciarska, powstała z połączenia dwóch odrębnych niegdyś ośrodków. Z dołu doliny (Marilleva 900) kursuje gondola, można także podjechać autem do wyżej położonych stacji Marilleva 1400 i Folgarida 1300 i 1400. Powyżej dominują wyciągi krzesełkowe, które docierają na trzy położone obok siebie szczyty (2092-2179 m n.p.m.). W nadchodzącym sezonie zimowym 2019/2020 planowane jest otwarcie zmodernizowanej kolejki krzesełkowej nr 23 do Monte Spolverino, obecny 2-osobowy wyciag zostanie zastąpiony nową 6-osobową kolejką krzesełkową. Renowację przejdzie też nartostrada Malghet Aut nr 18 (połączonej trasy narciarskiej do Folgaridy), która zostanie wyposażona w system śnieżny, aby zapewnić lepsze warunki narciarskie przez cały sezon. 

Zasadniczo większość stoków opada w stronę Val di Sole, ale istnieje także zjazd (i wyjazd) w kierunku przeciwnym – do Madonny di Campiglio i Pinzolo. Dzięki temu połączeniu tworzy się ogromny ośrodek narciarski ze 150 km tras. Mapa: KLIK

ogółem 62 km tras (bez Madonny di Campiglio)

Przepustowość wyciągów: 32 400 os./godz.

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 7
wyciągi krzesełkowe: 14
orczyki: 5

Trasy

13% trudnych
49% średnich
38% łatwych

TONALE – PONTE DI LEGNO – TEMU (ADAMELLO SKI) (zobacz szczegóły)

To rozległy ośrodek narciarski, położony na przełęczy będącej zachodnią granicą doliny Val di Sole. Ośrodek podzielony jest na dwie części. Stoki na północ od Tonale (szczyt Monte Tonale 2694 m n.p.m.) są rozleglejsze, położone na pozbawionych lasu zboczach, szerokie i obsługiwane przez wyciągi krzesełkowe. Po południowej stronie przełęczy gondola wywozi narciarzy na Passo Paradiso, zaś powyżej, na lodowcu pod szczytem Cima Pressena (3069 m n.p.m.), funkcjonuje wyciąg krzesełkowy i orczyki. Atrakcją jest trudny zjazd z samego szczytu do przełęczy Tonale (6200 m). Kilka lat temu oddano do użytku wyciąg łączący Tonale z leżącym w kolejnej dolinie ośrodkiem Ponte di Legno/Temu, co zwiększyło liczbę dostępnych tu tras o 19 km. Mapa: KLIK

ogółem 100 km tras

Przepustowość wyciągów: 44 000 os./godz.

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 4
wyciągi krzesełkowe: 19
orczyki: 3

wyciąg taśmowy/carpet 2

 Trasy

15% trudnych
70% średnich
15% łatwych

 sztuczne naśnieżanie: 100% tras

Karnety

Karnet Marilleva-Folgarida cennik oficjalny

6 dniowy karnet umożliwia jazdę na stacji narciarskiej Marlleva-Folgarida

KARNET 6 DNI FOLGARIDA MARILLEVA

początek sezonu – 20.12.2024
06.01 – 17.01.2025
17.03.2025 – koniec sezonu

18.01 – 16.03.2025
22.12.2024 – 05.01.2025

Dorośli

285 EUR 320 EUR

Junior ur. po 30.04.2008

200 EUR

224 EUR

Dzieci ur. po 30.04.2016

gratis

gratis

 

Miejsca odbioru karnetów narciarskich – Odbiór karnetów na podstawie voucherów , wysyłanych do klientów  drogą elektroniczną  na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Hotel
Hotel Almazzago ***

Komfortowy hotel z centrum wellness i basenem położony w miejscowości Almazzago, ok. 700 m ood wyciągu Daolasa połączonego z ośrodkiem narciarskim Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio i Pinzolo.  Oficjalna kategoria***.

Położenie(zobacz szczegóły)

Hotel znajduje się u podnóża Parku Narodowego Stelvio, 700 metrów od wyciągu Daolasa połączonego z ośrodkiem narciarskim Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio i Pinzolo. Do stoków narciarskich można dojechać ski busem linia “E”, kursującym co 15 minut. Przystanek Skibus zatrzymuje się przy głównym budynku hotelu.  Rozkład skibusów znajdziesz TUTAJ 

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Centrum wellness&SPA z basenem: sauna fińska, biosauna, łaźnia parowa; solarium, centrum odnowy biologiczne i zabiegi upiększające, na twarz i na ciało oraz masaże ( dodatkowo płatne). Darmowy garaż hotelowy, darmowe Wi-Fi, pokój gier, sala zabaw, bar, restauracja. W restauracji znajdują się specjalne foteliki dla mniejszych dzieci i jest możliwość by mogły zacząć swój posiłek wraz z rodzicami pół godziny wcześniej (należy wcześniej zgłosić na restauracji). 

Kuchnia(zobacz szczegóły)

Śniadania w formie bufetu w godzinach od 7:30 do 9:30. Obiadokolacje 3 daniowe (wybór z kilku wariantów), bufet sałatkowy, deser. Serwowane w godzinach od 19:30 do 20:15. Restauracja hotelowa proponuje przepyszne dania włoskie, również w wydaniach wegetariańskich jak i wegańskich, ze świeżych produktów. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

LUNCH PO OPIEKĄ INSTRUKTORÓW – rodzice nie muszą się już śpieszyć i wracać na przerwy.

POKOJE w głównym budynku hotelu

POKOJE w budynku Dependence (budynek sąsiedni –  50m od hotelu):

Superior – hotel posiada kilka różnych typów pokoju superior, z czego każdy urządzony jest w innym stylu; powierzchni w granicy 18-27 m2, przeznaczony dla 2-3 osób

Junior Suite – hotel posiada kilka różnych typów pokoju junior suite, z czego każdy urządzony jest w innym stylu; powierzchnia w granicy 21-28 m2, przeznaczony dla 2-4 osób

Family Suite – 33 m2, składa się z 2 pokoi, podwójnej łazienki z prysznicem i wanną, podłogi hipoalergicznej, przeznaczony dla 2-4 osób

Comfort Dependence – 19-21 m2, umeblowany meblami z litego drewna, przeznaczony dla 2-3 osób

Junior Suite Dependece – 28-31 m2, posiada duże i jasne meble z litego drewna, panoramiczny widok i część wypoczynkową (niektóre z oknem wykuszowym i siedziskiem przy oknie), przeznaczony dla 2-4 osób

Cena
Terminy: 18.01-25.01, 25.01-01.02, 01.02-08.02, 08.02-15.02.2025
Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym
od 996 EUR
Rodzina 2+1+1*
od 3465 EUR
Cena dla rodziny 4-osobowej obejmuje cenę wyjazdu dla 2 osób dorosłych oraz 1 dziecka w wieku do 15 lat i jednego dziecka w wieku do 8 lat
Poznaj cenę wyjazdu dla swojej rodziny!
Świadczenia

Cena zawiera

 • 7 noclegów
 • 7 śniadań, 7 obiadokolacji
 • pakiet Wygoda Family dla dzieci w wieku 5-15 lat
 • karnet 6 x Marilleva-Folgarida
 • ubezpieczenie Signal Iduna Pakiet Podstawowy Europa Super
 • transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej)
 • w opcji samolotowej - przewóz bagażu podręcznego i rejestrowanego
 • transfer lotnisko-hotel-lotnisko
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT
 • Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera

 • napojów do obiadokolacji
 • transferów do wyciągów
 • lunchu na stoku dla dzieci posiadających pakiet Wygoda Family (wymagane jest aby rodzice przekazali dzieciom kieszonkowe na lunch)

Dopłaty opcjonalne

 • szkolenia narciarskie dla osób powyżej 15-go roku życia (poranne i popołudniowe)

Dodatkowe opłaty i inne koszty

 • opłata klimatyczna, płatna na miejscu – 2 EUR/os./dzień (dla osób powyżej 14 lat)

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Europa Extra, z dużo szerszym zakresem assistance – sprawdź szczegóły. 

Pakiet Europa Extra – zakres super assistance – pakiet super podwyższa KL o 130 000 EUR, w tym koszty ratownictwa do 10 000 EUR, NNW 40 000 PLN, Bagaż 4 000 PLN (w tym SS – sprzęt sportowy), OC 40 000 EUR, Sporty Zimowe, Sporty Ekstremalne, pokrycie kosztów kwarantanny/izolacji do 3 000 EUR – Cena 3,5 EUR/os./dzień.

Zarezerwuj wyjazd!

Nie czekaj i skontaktuj się z nami

Proceed Booking