+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygoda.ski

Cristallo Wygoda Family Lite

0
WYPRZEDANE
od548 EUR
WYPRZEDANE
od548 EUR
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin i politykę prywatności
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

302


Dlaczego Wygoda Family?

 • Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych
 • Małe grupy i doświadczeni instruktorzy SITN – PZN
 • Osobna grupa PRO dla młodych mistrzów
 • Hotele z wellness w pobliżu stoków narciarskich
 • Wieczorne animacje dla dzieci i luz dla Ciebie


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygoda.ski

 • Włochy - Aprica - Alta Valtellina
 • Dostępne w okresie: 15-22.01.2022
 • Wiek: 5+
 • Szkolenia narciarskie dla dzieci w wieku 7-16 lat
 • Hotel położony 300m od stoku Baradello
Czego możesz oczekiwać?
 • szkolenia dla dzieci od 5 r. ż., już jeżdżących na nartach (minimalne umiejętności: samodzielna jazda „pługiem”)
 • szkolenia dla wyższych stopni zaawansowania
 • grupy 6-8 osobowe
 • instruktorzy SITN-PZN
 • szkolenia dla dorosłych bez grupy początkującej
Szkolenie narciarskie

Dla kogo WYGODA FAMILY LITE ?
Jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach w wieku 7-16 lat, a w przypadku wybranych wyjazdów dla dzieci od 5 roku życia. W tej formule nie prowadzimy szkoleń dla zupełnie początkujących narciarzy.

Czy WYGODA FAMILY LITE zapewnia szkolenia dla dorosłych?
Oprócz dzieci, zapraszamy również dorosłych na 6 dniowe grupowe szkolenia (do wyboru szkolenia przedpołudniowe, popołudniowe i całodzienne).

Jak wygląda dzień szkoleniowy?
Po śniadaniu o wyznaczonej godzinie zbiórka dzieci przy dolnej stacji wyciągu. Tutaj opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-). Po zajęciach o wyznaczonej godzinie rodzice odbierają dzieci w tym samym miejscu, w którym zajęcia się rozpoczynały.

Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 8 dzieci. Przypominamy, że WYGODA FAMILY LITE jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach w wieku 7-16 lat. W tej formule nie prowadzimy szkoleń dla maluchów poniżej 7 lat oraz dla zupełnie początkujących narciarzy. Tych zapraszamy na klasyczną formułę WYGODA FAMILY, która przeznaczona jest również dla poczatkujących.

NASZA KADRA
Jesteśmy LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ NARCIARSKĄ SITN/PZN. Zobacz naszych instruktorów.

Program

Ramowy program imprez samolotowych(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 3 h do 5 h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 16:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Aprica.

Dla osób biorących udział w szkoleniu istnieje możliwość zakupu karnetu w specjalnej cenie !!

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci (konieczność wykupienia szkolenia i karnetu na etapie rezerwacji)

 

1 dzień (niedziela)(zobacz szczegóły)

– podział na grupy,

– lunch (odbywa się pod opieką instruktorów bez konieczności obecności rodziców),

– kontynuacja zajęć.

Rodzice:

– możliwość uczestniczenia w szkoleniach narciarskich przeznaczonych dla dorosłych (konieczność wykupienia odpowiedniego szkolenia oraz karnetu na etapie rezerwacji lub maksymalnie na 14 dni przed wyjazdem).

– do wyboru:
 Szkolenia narciarskie całodniowe w godz. 10.00-16.30 z godzinną przerwą – koszt 280 Eur
 Szkolenia narciarskie popołudniowe w godz. 14.00-16.30 – koszt 150 Eur
 Szkolenia narciarskie poranne w godz. 10.00-13.00 – koszt 180 Eur

– możliwość samodzielnej jazdy (zakup karnetu we własnym zakresie)

2 dzień (poniedziałek) - 6 dzień (piątek)(zobacz szczegóły)

– zajęcia,

– lunch,

-kontynuacja zajęć.

Region

Alta Valtellina to górna część liczącej ponad 100 km doliny Valtellina, która rozciąga się na północny wschód od jeziora Como. Jej najwyższy fragment zwany Valdidentro rozciąga się od Bormio w stronę przełęczy Passo Foscagno, za którą otwiera się widok na dolinę Livigno. Jest to najwyższa części Alp Wschodnich. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych rejonów Alp; w dolinie sąsiadującej z Livigno położone są najsłynniejsze szwajcarskie kurorty; St. Moritz i Davos. Od położonego bardziej na południe Val di Sole, Alta Valtellina oddzielona jest natomiast potężnym Masywem Cevedale. Ze względu na bliskość głównej grani Alp sezon narciarski trwa tu wyjątkowo długo; co najmniej do połowy kwietnia. Poza znakomitymi trasami i bardzo dużą liczbą dni słonecznych region zawdzięcza swoją popularność strefie bezcłowej w Livigno. Natomiast Bormio, dzięki świetnym warunkom śniegowym i długim trasom (10 km!), jest tradycyjnym miejscem rozgrywania zawodów Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. W Alta Valtellina zlokalizowane są jeszcze 3 mniejsze stacje narciarskie St. Caterina Valfurva, Valdidentro – San Colombano (Isolaccia) oraz całoroczny (lodowiec) ośrodek narciarski na Passo Stelvio. Dodatkowo w niedalekiej odległości od Bormio, zaledwie 50 km  położony jest ośrodek narciarski Aprica – oferujący ponad 50 km tras o różnych stopniach trudności.

Stacje narciarskie

APRICA(zobacz szczegóły)

Rodzinny ośrodek narciarski, położony ponad doliną Valtellina, który może poszczycić się dużą trwałością pokrywy śnieżnej oraz małym zatłoczeniem. System naśnieżania jest doskonały i gwarantuje zawsze idealne stoki. Aprica oferuje ponad 50 km tras narciarskich dostępnych w zasadzie z każdego punktu miasteczka. Stoki Palabione, Magnolta, Baradello i Campetti są połączone i mają trasy, które docierają do wioski z wysokości 2300 metrów. Palabione jest zdecydowanie największym obszarem narciarskim, La Magnolta – najbardziej nasłonecznionym, Baradello – najnowszy i najnowocześniejszy (oddany do użytku w 2005 r.), a Campetti najbardziej przyjaznym dla początkujących oraz rodzin z dziećmi. Trasy są mocno zróżnicowane dlatego też każdy narciarz znajdzie coś dla siebie. Długie i trudne czarne trasy schodzące ze stoków Magnolty i Baradello z pewnością usatysfakcjonują najbardziej zaawansowanych narciarzy, dla tych o nieznacznie niższym stopniu zaawansowania i mniejszych umiejętnościach szeroki wybór tras czerwonych oraz niebieskich. 

Ogółem 50 km tras

Wyciągi

Gondole; 2,
Wyciągi krzesełkowe; 4,
Orczyki; 10.

Trasy

15% trudnych (czarne),
31% średnich (czerwone),
54% łatwych (niebieskie)

Mapy

Aprica  [kliknij]

 

Karnety

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Aprica.

Dla osób biorących udział w szkoleniu istnieje możliwość zakupu karnetu w specjalnej cenie!

Miejsca odbioru karnetów narciarskich – Odbiór karnetów na podstawie voucherów , wysyłanych do klientów drogą elektroniczną na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Voucher należy okazać w kasie skipassowej. W przypadku braku Vouchera karnet nie zostanie wydany. Dla karnetu Junior i Senior przy odbiorze, konieczne jest okazanie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia. W przeciwnym razie klient zobowiązany jest do dopłaty do pełnej ceny karnetu.

Karnet Aprica cennik oficjalny(zobacz ceny)

Karnet umożliwia jazdę na wszystkich połączonych ze sobą stokach regionu Aprica – tj. Magnolta, Baradello, Palabione i Campatti (łącznie ok 50 km tras). Trasy dostosowane do umiejętności zarówno początkujących jak i najbardziej zaawansowanych narciarzy.

                                           KARNET 6 DDNI APRICA          10.01-18.02.2022

Dorosły


             168 euro               

       Senior ur. przed 1956       

  149 euro

   Junior ur. po 2005    

    129 euro      

Dzieci ur. po 2014

98 euro

 

Hotel
Cristallo ****

Hotel posiada 26 odnowionych pokoi oraz 3 apartamenty. Poza świetną lokalizacją, ten czterogwiazdkowy obiekt oferuje centrum wellness z jacuzzi, siłownię, salę telewizyjną oraz salon z kominkiem. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z centrum odnowy biologicznej. Oficjalna kategoria: ****

Położenie(zobacz szczegóły)

Położony w centrum miejscowości Aprica w malowniczej dolinie Valtellina, w bliskiej odległości stoków narciarskich, najbliżej położony stok Baradello (ok. 300m od hotelu). 

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Centrum wellness z sauną, wanną z hydromasażem oraz łaźnią turecką (odpłatne dla pokoi typu classic), restauracja, bar, czytelnia z kominkiem i TV,  siłownia, Wi-Fi, winda, przechowalnia nart,  parking. Za dodatkową opłatą z garaż oraz usługi spa (odpłatnie).

Uwaga: Ze względu na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu korzystania ze strefy wellness zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

Śniadanie w formie bufetu, obiadokolacje 4-daniowe: pierwsze i drugie danie, bufet przekąsek warzywnych, sałatek, serów i wędlin oraz deser. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. 

Uwaga: Ze względu na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu wydawania posiłków zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

LUNCH PO OPIEKĄ INSTRUKTORÓW – rodzice nie muszą się już śpieszyć i wracać na przerwy.

Procedury bezpieczeństwa(zobacz szczegóły)

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, współpracujemy z obiektami, które wdrożyły procedury bezpieczeństwa w związku z występowaniem COVID-19. 

Pokój classic: pokoje typu classic 2-, 3-, 4-osobowe; pokoje 4 osobowe posiadają łóżko piętrowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, telewizor, WiF. Pokoje Classic nie posiadają w cenie zakwaterowania możliwości korzystania z Wellness, dodatkowa opłata wynosi 10 euro/os za wejście.

Pokoje delux 2- 3- 4-osobowe; jasne i przestronne, część pokoi 4 osobowych posiada antresolę. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem lub wanną, telewizor LCD, Wi-Fi, balkon z widokiem na góry. Pokoje typu delux posiadają w cenie zakwaterowania wstęp do Wellness: sauna, jacuzzi, łaźnia turecka.   

Cena
Terminy 15-22.01.2022
Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym
548 EUR
Rodzina 2+1+1*
1856 EUR
Koszt karnetu dla rodziny 2+1+1*
396 EUR
Cena dla rodziny 4-osobowej obejmuje cenę wyjazdu dla 2 osób dorosłych oraz 1 dziecka w wieku do 16 lat i jednego dziecka w wieku do 8 lat
Poznaj cenę wyjazdu dla swojej rodziny!
Świadczenia

Cena zawiera

 • 7 noclegów
 • 7 x śniadania i obiadokolacje
 • opiekę rezydenta na telefon
 • Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworych oraz Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PL
 • transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej)
 • w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 32 kg/os, bagaż podręczny w max rozmiarach:40x30x20cm , narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym)
 • transfer lotnisko-hotel-lotnisko
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT
 • Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Pakiet Wygoda Family Lite

 • szkolenia narciarskie dla dzieci 5-16 lat w grupach 6-8 osób
 • opiekę na stoku
 • Ważne: podczas zakładania rezerwacji prosimy zaznaczyć konkretne szkolenie dla dziecka.

Cena nie zawiera

 • napojów do obiadokolacji
 • karnetu
 • pakietu Wygoda Family Lite dla dzieci w wieku 5-16 lat
 • szkoleń narciarskich dla dzieci i dorosłych
 • dla pokoi typu classic korzystania ze strefy wellness (10 euro/os/wejście)
 • odpłatnych usług spa
 • garażu (5 euro/dzień)

Dopłaty opcjonalne

 • karnet
 • szkolenia narciarskie dla dorosłych od 16 lat (poranne, popołudniowe, całodniowe)
 • szkolenia narciarskie dla dzieci w wieku 5-16 lat

Dodatkowe opłaty i inne koszty

 • dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 1,8 Eur/os./dzień (dla osób powyżej 14 lat).

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance – sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku – proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych – wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Zarezerwuj wyjazd!

Nie czekaj i skontaktuj się z nami