+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygoda.ski

Gran Zebru Wygoda Family Lite

0
WYPRZEDANE
od422 EUR
WYPRZEDANE
od422 EUR
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin i politykę prywatności
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

332


Dlaczego Wygoda Family?

 • Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych
 • Małe grupy i doświadczeni instruktorzy SITN – PZN
 • Osobna grupa PRO dla młodych mistrzów
 • Hotele z wellness w pobliżu stoków narciarskich
 • Wieczorne animacje dla dzieci i luz dla Ciebie


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygoda.ski

 • Włochy - Val di Sole/Tonale - Cogolo di Pejo
 • Dostępne w okresie: 22-29.01.2022, 05-12.02.2022
 • Wiek: 7+
 • Szkolenia narciarskie dla dzieci w wieku 7-16 lat
 • 3* hotel z centrum Wellness
Czego możesz oczekiwać?
 • szkolenia dla dzieci od 7 r. ż., już jeżdżących na nartach (minimalne umiejętności: samodzielna jazda „pługiem”)
 • szkolenia dla wyższych stopni zaawansowania
 • grupy 6-8 osobowe
 • instruktorzy SITN-PZN
 • szkolenia dla dorosłych bez grupy początkującej
Szkolenie narciarskie

Dla kogo WYGODA FAMILY LITE ?
Jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach w wieku 7-16 lat. W tej formule nie prowadzimy szkoleń dla maluchów poniżej 7 lat oraz dla zupełnie początkujących narciarzy.

W przypadku oferty 3 SIGNORI RESIDENCE -ze wzgledu na charakter stoków- oferujrmy szkolenie dla dzieci w przedziale wiekowym 8-16 lat.

Czy WYGODA FAMILY LITE zapewnia szkolenia dla dorosłych?
Oprócz dzieci, zapraszamy również dorosłych na 6 dniowe grupowe szkolenia (do wyboru szkolenia przedpołudniowe, popołudniowe i całodzienne).

Jak wygląda dzień szkoleniowy?
Po śniadaniu o wyznaczonej godzinie zbiórka dzieci przy dolnej stacji wyciągu. Tutaj opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-). Po zajęciach o wyznaczonej godzinie rodzice odbierają dzieci w tym samym miejscu, w którym zajęcia się rozpoczynały.

Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 8 dzieci. Przypominamy, że WYGODA FAMILY LITE jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach w wieku 7-16 lat. W tej formule nie prowadzimy szkoleń dla maluchów poniżej 7 lat oraz dla zupełnie początkujących narciarzy. Tych zapraszamy na klasyczną formułę WYGODA FAMILY, która przeznaczona jest również dla poczatkujących.

NASZA KADRA
Jesteśmy LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ NARCIARSKĄ SITN/PZN. Zobacz naszych instruktorów.

Program

Ramowy program imprez samolotowych(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 3 h do 5 h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 16:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Pejo.

Program szkolenia narciarskiego dla dorosłych przeprowadzany jest na bazie karentu Combi 3+3 (3 dni Pejo + 3 dni Superskirama)

Dla osób biorących udział w szkoleniu istnieje możliwość zakupu karnetu w specjalnej cenie !!

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci (konieczność wykupienia szkolenia i karnetu na etapie rezerwacji)

 

1 dzień (niedziela)(zobacz szczegóły)

– podział na grupy,

– lunch (odbywa się pod opieką instruktorów bez konieczności obecności rodziców),

– kontynuacja zajęć.

Rodzice:

– możliwość uczestniczenia w szkoleniach narciarskich przeznaczonych dla dorosłych (konieczność wykupienia odpowiedniego szkolenia oraz karnetu na etapie rezerwacji lub maksymalnie na 14 dni przed wyjazdem).

– do wyboru:
 Szkolenia narciarskie całodniowe w godz. 10.00-16.30 z godzinną przerwą – koszt 280 Eur
 Szkolenia narciarskie popołudniowe w godz. 14.00-16.30 – koszt 150 Eur
 Szkolenia narciarskie poranne w godz. 10.00-13.00 – koszt 180 Eur

– możliwość samodzielnej jazdy (zakup karnetu we własnym zakresie)

2 dzień (poniedziałek) - 6 dzień (piątek)(zobacz szczegóły)

– zajęcia,

– lunch,

-kontynuacja zajęć.

Region

Val di Sole – zna z nazwy każdy narciarz w Polsce. Dzięki trzem wielkim inwestycjom: gondoli łączącej Madonnę di Campiglio z Pinzolo, połączeniu Marillevy z Comezzadurą oraz połączeniu Tonale z położonymi wiele niżej stacjami, topografia Val di Sole jest całkiem odmienna od tej sprzed lat. Pierwszy system wyciągów i w pełni połączonych tras obejmuje większość doliny Sole (Folgarida i Marilleva) a także Madonnę di Campiglio i Pinzolo. Nie ma znaczenia, w którym miejscu tego rozległego obszaru rozpoczniemy szusowanie, ważny natomiast jest wybór odpowiedniego karnetu. Najciekawszą opcją wydaje się zakup skipassu Skiarea, który pozwala w pełni korzystać z opisanych wyżej ośrodków. Opcja „całkiem bez ograniczeń” to karnet Superskirama, dzięki któremu możemy jeździć także w Tonale (Adamello Ski), Pejo i kilku innych mniejszych stacjach.

Stacje narciarskie

PEJO(zobacz szczegóły)

Pejo to centrum narciarskie szczególnie polecane rodzinom z dziećmi. Posiada długie stoki narciarskie, które ciagną się od strony Monte Vioz na obrzeża miejscowości.

Bogata w tradycje dolina leżąca w największym włoskim parku narodowym oferuje 20 km przepięknych tras poprowadzonych z wysokości 3000 m do poziomu 1400 m, idealnych dla narciarzy nieprzepadających za niespodziankami. Dysponująca dwoma stumiejscowymi wagonami kolejka linowa PEJO 3000 w ciągu zaledwie kilku minut zabiera pasażerów z położonej na wysokości 2000 m miejscowości Tarlenta do leżącego 3000 metrów na poziomem morza schroniska „Mantova” w samym sercu łańcucha górskiego Ortles-Cevedale. Nowoczesna, przestronna kolejka wspina się po zboczach tworzących dolinę Valle Della Mite, umożliwiając narciarzom zjazd cudowną, ekscytującą ośmiokilometrową trasą prowadzącą do miejscowości Peio Fonti.

Ogółem 20 km tras, najdłuższa trasa 8 km

Wysokość: 1160 m do 3000 m.

Ilość tras: 
łatwe 25%,
średnie 65%,
trudne 10%.

Mapy

Pejo [kliknij]

 

Karnety

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Pejo.

Program szkolenia narciarskiego dla dorosłych przeprowadzany jest na bazie karentu Combi 3+3 (3 dni Pejo + 3 dni Superskirama).

Dla osób biorących udział w szkoleniu istnieje możliwość zakupu karnetu w specjalnej cenie!

Miejsca odbioru karnetów narciarskich – Odbiór karnetów na podstawie voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Voucher należy okazać w kasie skipassowej Pejo. Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za key card w wysokości 5 EUR. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skipasowej i odebrać kaucję.

Karnet Pejo cennik oficjalny(zobacz ceny)

Karnet umożliwia szusowanie bez ograniczeń na połączonych stokach Tonale, Ponte di Legno, Temu.

 

KARNET 6 DNI PEJO


  22.01-12.03.2022   

Dorośli

196 euro

  Junior ur. po 30.11.2005  

138 euro

Dzieci ur. po 30.11.2013

gratis

 

Hotel
Gran Zebru ***

Rodzinnie prowadzony obiekt w klasycznym górskim stylu. Posada w swojej ofercie 20 pokoi. Oficjalna kategoria: ***

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Położenie(zobacz szczegóły)

Hotel usytuowany w miasteczku Cogolo di Pejo, około 500 m od jego centrum, w którym znajduje się kilka sklepów spożywczych, piekarnia, apteka. Od najbliższej stacji narciarskiej Pejo hotel dzieli ok. 4 km, od połączonych wyciągów Marillevy/Folgaridy/Madonny di Campiglio ok 13 km. Dogodny dojazd zapewnia skibus. Rozkład skibusów można znaleźć pod poniższym linkiem: http://www.valdisole.net/en/Ski-Bus/, jak również w recepcji hotelowej.

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Centrum wellness: sauna, bio sauna, jaccuzi, łaźnia turecka, strefa relaksu  możliwość wypożyczenia szlafroka w cenie 12 EUR /tydzień), Wi-fi, parking (bezpłatny, ilość miejsc ograniczona), garaż ( płatny 6 EUR /dzień, ilość miejsc ograniczona).

Uwaga: Z uwagi na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu korzystania ze strefy wellness zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

śniadania w formie bufetu, obiadokolacje: bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród minimum 2 wariantów), deser. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Uwaga: Ze względu na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu wydawania posiłków zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

LUNCH PO OPIEKĄ INSTRUKTORÓW – rodzice nie muszą się już śpieszyć i wracać na przerwy.

Procedury bezpieczeństwa(zobacz szczegóły)

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, współpracujemy z obiektami, które wdrożyły procedury bezpieczeństwa w związku z występowaniem COVID-19. 

Pokój typu standard o powierzchni 16 – 18 m², przeznaczony dla 2-4 osób, z łazienką z prysznicem, WC oraz z suszarką do włosów, TV Sat , sejf, Wi-Fi. Pokoje 4 – osobowe posiadają łóżko małżeńskie oraz 2 łóżka pojedyncze, niektóre posiadają łóżko piętrowe. Większość pokoi z balkonem.

Pokój typu comfort o powierzchni 16 – 21 m² , przeznaczony dla 2-4 osób, z łazienką z prysznicem, WC oraz z suszarką do włosów, szlafrok oraz ręcznik do wellness (tylko dla osób dorosłych), TV Sat, sejf, Wi -Fi. Pokoje 4 – osobowe posiadają łóżko małżeńskie oraz dwa łóżka oddzielne. Wszystkie pokoje z balkonem.

Cena
Termin 22-29.01.2022, 05-12.02.2022
Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym
422 EUR
Rodzina 2+1+1*
1371 EUR
Koszt karnetu dla rodziny 2+1+1*
529 EUR
Cena dla rodziny 4-osobowej obejmuje cenę wyjazdu dla 2 osób dorosłych oraz 1 dziecka w wieku do 16 lat i jednego dziecka w wieku do 8 lat
Poznaj cenę wyjazdu dla swojej rodziny!
Świadczenia

Cena zawiera

 • 7 noclegów
 • 7 x śniadania i obiadokolacje
 • opiekę rezydenta na telefon
 • Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworych oraz Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PL
 • transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej)
 • w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 32 kg/os, bagaż podręczny w max rozmiarach:40x30x20cm , narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym)
 • transfer lotnisko-hotel-lotnisko
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT
 • Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Pakiet Wygoda Family Lite

 • szkolenia narciarskie dla dzieci 7-16 lat w grupach 6-8 osób
 • opiekę na stoku
 • Ważne: podczas zakładania rezerwacji prosimy zaznaczyć konkretne szkolenie dla dziecka.

Cena nie zawiera

 • napojów do obiadokolacji
 • karnetu
 • transferów do wyciągów
 • pakietu Wygoda Family Lite dla dzieci w wieku 7-16 lat
 • szkoleń narciarskich dla dzieci i dorosłych
 • odpłatnych usług spa

Dopłaty opcjonalne

 • karnet
 • szkolenia narciarskie dla dorosłych od 16 lat (poranne, popołudniowe, całodniowe)
 • szkolenia narciarskie dla dzieci w wieku 7-16 lat

Dodatkowe opłaty i inne koszty

 • dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 2 Eur/os./dzień (dla osób powyżej 12 lat).

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance – sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku – proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych – wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Zarezerwuj wyjazd!

Nie czekaj i skontaktuj się z nami