+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygoda.ski

Hotel Golf

0
Cena
od1 182 EUR
Cena
od1 182 EUR
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin i politykę prywatności
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

369


Dlaczego Wygoda Family?

 • Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych
 • Małe grupy i doświadczeni instruktorzy SITN – PZN
 • Hotele z wellness w pobliżu stoków narciarskich
 • Wieczorne animacje dla dzieci i luz dla Ciebie


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygoda.ski

 • Włochy - Folgaria - Lavarone
 • Dostępne w okresie: 04.02-11.02, 11.02-18.02.2023
 • Wiek: 5+
 • Szkolenia narciarskie dla dzieci w wieku 5-15 lat
 • Lunch pod opieką instruktorów
 • Hotel 4* z basenem, ok. 50 m od wyciągów
Czego możesz oczekiwać?
 • szkolenia dla dzieci od 5 roku życia
 • szkolenia dla wyższych stopni zaawansowania
 • grupy 6-10 osobowe
 • instruktorzy SITN-PZN
 • szkolenia dla dorosłych
Szkolenie narciarskie

Dla kogo WYGODA FAMILY?
Jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi w wieku 5-15 lat. Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Monte Bondone.

Starsi i młodsi w tym samym miejscu!
I maluchy i nastolatki nie będą narzekać na brak towarzystwa, a Alpy to fantastyczne miejsce na pierwsze szusy. W programie WYGODA FAMILY mogą wziąć udział dzieci w wieku 5-15 lat.

Czy WYGODA FAMILY zapewnia szkolenia dla dorosłych?
Oprócz dzieci, zapraszamy również dorosłych na 6 dniowe grupowe szkolenia (do wyboru szkolenia przedpołudniowe, popołudniowe i całodzienne).

Jak wygląda dzień szkoleniowy?
Po śniadaniu o wyznaczonej godzinie zbiórka dzieci przy dolnej stacji wyciągu. Tutaj opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-). Po zajęciach o wyznaczonej godzinie rodzice odbierają dzieci w tym samym miejscu, w którym zajęcia się rozpoczynały.

Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 10 dzieci, ale początkujące grupy są zwykle mniejsze. Przyporządkowanie do grup odbywa się pierwszego dnia jazdy: instruktorzy ustalają składy poszczególnych grup na podstawie faktycznych umiejętności dzieci. W miarę indywidualnych postępów możliwe są późniejsze przejścia z grupy do grupy.  poczatkujących.

NASZA KADRA
Jesteśmy LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ NARCIARSKĄ SITN/PZN. Zobacz naszych instruktorów.
Program MAMA i JA – najlepsze rozwiązanie na rodzinne ferie próbują kopiować inni, ale oryginał jest tylko jeden.

Program

Ramowy program imprez samolotowych(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 4,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych

Ramowy program imprez z dojazdem własnym(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Folgaria-Lavarone.

1 dzień (niedziela)(zobacz szczegóły)

– podział na grupy,

– lunch (odbywa się pod opieką instruktorów bez konieczności obecności rodziców),

– kontynuacja zajęć.

Rodzice:

– możliwość uczestniczenia w szkoleniach narciarskich przeznaczonych dla dorosłych (konieczność wykupienia odpowiedniego szkolenia na etapie rezerwacji lub maksymalnie na 14 dni przed wyjazdem).

– do wyboru:
 Szkolenia narciarskie całodniowe w godz. 10.00-16.00 z godzinną przerwą – koszt 300 EUR
 Szkolenia narciarskie popołudniowe w godz. 13.30-16.00 – koszt 195 EUR
 Szkolenia narciarskie poranne w godz. 10.00-12.30 – koszt 195 EUR

– możliwość samodzielnej jazdy na stokach Monte Bondone.

2 dzień (poniedziałek) - 5 dzień (czwartek)(zobacz szczegóły)

– zajęcia,

– lunch,

-kontynuacja zajęć.

 

6 dzień (piątek)(zobacz szczegóły)

6 dzień (piątek)

zawody,
lunch,
po lunchu Family Day – wszystkie dzieci przechodzą pod opiekę rodziców.

Region i ośrodki narciarskie

Nazwa tego regionu to zlepione nazwy dwóch niewielkich miejscowości, malowniczo położonych w południowej części Dolomitów, ok. 30 km na wschód od Trydentu. Nieco większa Folgaria, mimo swych skromnych rozmiarów (3 tysiące stałych mieszkańców) stanowi znakomite zaplecze hotelowe i wypoczynkowe. Znajdują się tutaj boiska i hale sportowe, basen, lodowisko, kino, oraz liczne sklepy, bary i restauracje.

W świecie narciarskim Folgaria – Lavarone funkcjonuje jako region Skitour dei Forti. Ta nazwa pochodzi od umocnień z okresu panowania Habsburgów i I wojny światowej, które narciarze mogą podziwiać podczas szusowania. Trasy zjazdowe (łącznie ponad 100 km) i biegowe (ok. 90 km) zlokalizowane są na płaskowyżu Alpe Cimbra, otoczonym szczytami sięgającymi ponad 2000 m n.p.m., i na okolicznych grzbietach górskich. Na całym obszarze Skitour dei Forti obowiązuje jeden karnet narciarski, region też wchodzi także w skład konsorcjum Skirama znanego głównie z Val di Sole. To znakomite miejsce na rodzinny wypoczynek: w regionie znajdziemy dużą ilość niebieskich, rodzinnych tras narciarskich, tor saneczkowy, liczne szkółki narciarskie i inne elementy bogatej infrastruktury.

Stacje narciarskie

Folgaria

Ośrodek Folgaria to połączone wyciągi i trasy sześciu stacji narciarskich: Fondo Grande – Francolini, Serrada, Fiorentini Costa d’Agra, Ortesino – Costa, Alpe di Folgaria i Fondo Picolo. Razem do dyspozycji narciarze mają 74 km tras, położonych na wysokości 1 200 – 2 000 m n. p. m. Ośrodek ten bardzo intensywnie się rozwija, w tej chwili dysponuje 32 wyciągami (krzesełkowymi i orczykowymi) oraz nowoczesnym systemem sztucznego naśnieżania, które obejmuje 100% tras. Dzięki temu sezon narciarski na Folgarii trwa od listopada do kwietnia.

Do Państwa dyspozycji przygotowano 74 km tras oraz dobrze rozbudowaną sieć 22 wyciągów, która wciąż się rozwija. Dzięki sztucznemu dośnieżaniu tras oraz wysokościom dochodzącym do 2 000 m n. p. m., sezon narciarski w regionie trwa od listopada aż do kwietnia. Zakwaterowanie w Folgarii zapewnia szybkie i komfortowe dotarcie na stok – wyciągi są oddalone od miasteczka o kilkaset metrów i połączone dogodną siecią skibusów nie tylko z miasteczkiem, ale także pomiędzy poszczególnymi stacjami.

W Folgarii przeważają trasy niebieskie, doskonale nadające się do nauki jazdy. Poprowadzono je głównie w rejonach Fondo Piccolo, Francolini, Passo Coe i Costa. Trudniejsze zjazdy – czerwone trasy – można znaleźć w rejonie Fiorentini, Fondo Piccolo i Serrada. Warty uwagi jest szczyt Costa d’Agra (1850 m n.p.m.), z którego rozciąga się fantastyczny widok na południowe pasma Dolomitów. Ze sczytu można zjechać niebieską trasą do Baita Tomasella lub czerwoną do Malga Piovernetta. Bodaj najtrudniejszą trasą ośrodka jest czarna trasa Martinella Nord / Agonistica, długości 1,5 km, kończąca się w Fondo Grande.

ogółem 74 km tras

sztuczne naśnieżanie: 100% tras

Wyciągi

gondole i koleje linowe: 0
wyciągi krzesełkowe: 17
orczyki: 10

Trasy

8% trudnych
45% średnich
47% łatwych

Lavarone

Mniejszy z dwóch ośrodków regionu oferuje narciarzom 30 km tras położonych na wysokości 1 180 – 1 650 m n.p.m. i obsługiwanych przez 13 wyciągów (krzesłkowych i orczyków oraz dywanowych dla dzieci). To przede wszystkim łagodne, niebieskie trasy, idealne do nauki jazdy, z pięknymi widokami na górskie jezioro Malga Larghetto i południowe Dolomity. Bardziej zaawansowani narciarze docenią kilka czerwonych tras, z których najłuższa prowadzi z Tablat do Bertoldi, oraz urozmaiconą, wymagającą czarną trasę Avez de Prinzep z Virgo Maria Perg. Aby z Folgarii dostać się na trasy Lavarone, najlepiej użyć własnego samochodu: ośrodki nie są połączone ze sobą trasami, a komunikacja skibusowa pomiędzy nimi praktycznie nie istnieje. Za to na obu ośrodkach pojedzimy na jednym karnecie, więc warto wybrać się do Lavarone choćby na jeden dzień…

ogółem 30 km tras

Wyciągi

gondole i koleje linowe: 0
wyciągi krzesełkowe: 6
orczyki: 9

Trasy

4% trudnych
13% średnich
83% łatwych

Mapy

Folgaria – Lavarone [kliknij]

Karnety

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Folgaria-Lavarone.

Uwaga!
Zakupione karnety rozdaje kierownik grupy. Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za key card w wysokości 5 eur. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skipasowej i odebrać kaucję.

Karnet Folgaria-Lavarone cennik oficjalny(zobacz ceny)

A toggle box content area

KARNET 6 DNI Folgaria-Lavarone

do 23.12.2022,
09.01-20.01.2023,
od 13.03.2023 do końca 

21.01-12.03.2023 24.12.2022-08.01.2023
Dorośli 198 EUR 237 EUR 258 EUR
Junior, dzieci ur po 30.04.2006 138 EUR 166 EUR 180 EUR
Childe, dzieci ur. po 30.04.2014 gratis gratis

gratis

 

Hotel
Hotel Golf ****

Hotel posiada eleganckie i charakterystyczne części wspólne, takie jak sale restauracyjne urządzone w stylu tyrolskim, wiedeńskim i bawarskim. Basen w strefie wellness oferuje piękny widok na stoki.
Oficjalna kategoria obiektu ****.

Położenie(zobacz szczegóły)

Golf Hotel położony jest we wspaniałej scenerii miasteczka Folgaria zaledwie 50 metrów od stoków i wyciągów narciarskich. Folgaria przyciąga pięknymi widokami i doskonałymi trasami o różnym stopniu trudności. Jest świetną bazą dla osób lubiących różne formy zimowych aktywności.

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Basen, centrum odnowy biologicznej (dodatkowa opłata), które obejmuje saunę, łaźnię turecką, tropikalne prysznice, siłownię i strefę relaksu z kącikiem herbacianym. Do dyspozycji gości bar, sale restauracyjne, przechowalnia na narty oraz bezpłatny parking zewnętrzny i płatny garaż – ilość miejsc ograniczona. Piano bar jest do dyspozycji gości 3 wieczory w tygodniu.

Hotel akceptuje zwierzęta (maksymalnie 15 kg) -opłata 20 Eur/dzień- należy zgłosić przy zakładaniu rezerwacji.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

Śniadanie w formie bufetu; kolacja- bufet sałatkowo-warzywny, przystawki, pierwsze i drugie daie (wybór spośród kilku wariantów), deser do wyboru. Napoje do obiadokolacji dodatkowe płatne.

LUNCH PO OPIEKĄ INSTRUKTORÓW – rodzice nie muszą się już śpieszyć i wracać na przerwy.

Procedury bezpieczeństwa(zobacz szczegóły)

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, współpracujemy z obiektami, które wdrożyły procedury bezpieczeństwa w związku z występowaniem COVID-19. 

Pokoje typu Standard– mieszczące się w budynku głównym, urządzone są w typowo górskim stylu z drewnianymi podłogami i boazerią. Dodatkowo w pokoju znajduje się minibar (uzupełnienie na życzenie, za opłatą), łazienka z WC, suszarka do włosów, TV Sat. Niekóre posadają balkon. pokoje Standard przeznaczone są dla 2 osób.

Pokoje typu Family – znajdują się w  budynku bocznym, który jest bezpośrednio połączony z głównym budynkiem. Wszystkie urządzone w typowo góralskim stylu, składają się z dwóch oddzielnych pokoi, dwuosobowej sypialni i pokoju dziennego z dwupoziomową, rozkładaną sofą. Niektóre posiadają charakterystyczny wewnętrzny loft. Dodatkowo w pokoju znajduje się minibar (uzupełnienie na życzenie, za opłatą), łazienka z WC, suszarka do włosów, TV Sat. Niektóre posiadają balkon. Pokoje Family przeznaczone są dla 3-4 osób.

Cena
Terminy: 04.02-11.02, 11.02-18.02.2023
Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym
od 1182 EUR
Rodzina 2+1+1*
od 3521 EUR
Cena dla rodziny 4-osobowej obejmuje cenę wyjazdu dla 2 osób dorosłych oraz 1 dziecka w wieku do 15 lat i jednego dziecka w wieku do 8 lat
Poznaj cenę wyjazdu dla swojej rodziny!
Świadczenia

Cena zawiera

 • 7 noclegów
 • 7 śniadań, 7 obiadokolacji
 • pakiet Wygoda Family dla dzieci w wieku 5-15 lat
 • karnet 6 x Folgaria-Lavarone
 • ubezpieczenie Signal Iduna KL i NW wraz z Covid19+OC narciarza Pakiet Podstawowy
 • transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej)
 • w opcji samolotowej - przewóz bagażu podręcznego i rejestrowanego
 • transfer lotnisko-hotel-lotnisko
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT
 • Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera

 • napojów do obiadokolacji

Dopłaty opcjonalne

 • szkolenia narciarskie dla osób powyżej 15-go roku życia (poranne, popołudniowe, całodniowe)

Dodatkowe opłaty i inne koszty

 • opłata klimatyczna, płatna na miejscu – 2,50 EUR/os./dzień (dla osób powyżej 14 lat)

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance – sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku – proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych – wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Zarezerwuj wyjazd!

Nie czekaj i skontaktuj się z nami