+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygoda.ski

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Magic Massana

Cena
826 EUR
Cena
826 EUR
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin i politykę prywatności
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

688


Dlaczego Wygoda Family?

 • Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych
 • Małe grupy i doświadczeni instruktorzy SITN – PZN
 • Hotele z wellness w pobliżu stoków narciarskich
 • Wieczorne animacje dla dzieci i luz dla Ciebie


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygoda.ski

 • Andora - La Massana
 • Dostępne w okresie: 01.02-08.02.2025
 • Wiek: 6+
 • Szkolenia narciarskie dla dzieci w wieku 6-15 lat
 • Hotel 4* z basenem
 • ok. 100 m od stoku
Czego możesz oczekiwać?
 • szkolenia dla dzieci od 6 roku życia
 • szkolenia dla wyższych stopni zaawansowania
 • grupy 6-10 osobowe
Szkolenie narciarskie

Dla kogo WYGODA FAMILY?
Jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi w wieku 6-15 lat. Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Pal-Arinsal.

Starsi i młodsi w tym samym miejscu!
I maluchy i nastolatki nie będą narzekać na brak towarzystwa, a stoki Andory to fantastyczne miejsce na pierwsze szusy. W programie WYGODA FAMILY mogą wziąć udział dzieci w wieku 6-15 lat.

Jak wygląda dzień szkoleniowy?
Po śniadaniu o wyznaczonej godzinie zbiórka dzieci przy dolnej stacji wyciągu. Tutaj opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-). Po zajęciach o wyznaczonej godzinie rodzice odbierają dzieci w tym samym miejscu, w którym zajęcia się rozpoczynały.

Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 10 dzieci, ale początkujące grupy są zwykle mniejsze. Przyporządkowanie do grup odbywa się pierwszego dnia jazdy: instruktorzy ustalają składy poszczególnych grup na podstawie faktycznych umiejętności dzieci. W miarę indywidualnych postępów możliwe są późniejsze przejścia do grupy zaawansowanej.

Program WYGODA FAMILY – najlepsze rozwiązanie na rodzinne ferie próbują kopiować inni, ale oryginał jest tylko jeden.

Program

Ramowy program imprez samolotowych(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 4h do 5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 15:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 11:00.

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Pal-Arinsal.

Szkolenie narciarskie prowadzone jest przez 5 dni podczas pobytu (poniedziałek- piątek) i trwa 3h dziennie.
Wszystkie dni szkolenia odbywają się na stokach kompleksu Pal Arinsal który obejmuje łącznie 63 km tras narciarskich.
Szkolenia narciarskie odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry lokalnych instruktorów, prowadzone są w języku angielskim.

Rodzice dostarczają dzieci w miejsce zbiórki na stoku i tam też je odbierają po zakończeniu zajęć.

1 dzień (poniedziałek)(zobacz szczegóły)

– podział na grupy,

– 3 godzinne szkolenie narciarskie.

Rodzice:

– możliwość samodzielnej jazdy na stokach Pal-Arinsal (lub na pozostałych stokach kompleksu Granvalira po dokupieniu rozszerzenia karnetu narciarskiego)

2 dzień (wtorek) - 5 dzień (piątek)(zobacz szczegóły)

szkolenie narciarskie prowadzone jest przez 5 dni podczas pobytu (poniedziałek- piątek) i trwa 3h dziennie.
Wszystkie dni szkolenia odbywają się na stokach kopleksu Pal Arinsal który obejmuje łącznie 63 km tras narciarskich.
Szkolenia narciarskie odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry lokalnych instruktorów, prowadzone są w języku angielskim.

 

Region i ośrodki narciarskie

Kompleks narciarski Grandvalira-Andorra umożliwia jazdę we wszystkich ośrodkach narciarskich w Andorze: Grandvalira (stoki rejonów Encamp, Canillo, El Tarter, Soldeu, Peretol, Grau Roig i Pas de la Casa), Pal-Arinsal i Arcalis. Narciarze mają do dyspozycji łącznie 308 km tras narciarskich.

Ze względu na swój duży obszar, Grandvalira jest kurortem z kilkoma różnymi punktami dostępu. Punkty dostępu można znaleźć od sektorów Encamp do Pas de la Casa. Wszystkie są połączone stokami i kolejami narciarskimi, a każdy z nich oferuje inny profil i usługi. Narciarze mogą poruszać się po całym obszarze narciarskim bez konieczności zdejmowania nart.

Pal-Arinsal

Ośrodek składa się z dwóch sektorów: Pal i Arinsal, i oferuje 63 km tras narciarskich. Z La Massany na stoki można dostać się bezpośrednio koleją linową.

 

Pozostałe ośrodki regionu

Encamp

Pierwszy dostęp do Grandvaliry, położony najbliżej miast Andorra la Vella i Escaldes-Engordany. Do stoków można dojechać przez Funicamp, najdłuższą kolejkę w wiosce Encamp o długości 6 km, jedną z najdłuższych kolei w Europie. W Solanelles, na wysokości 2500 m, na szczycie Funicamp dostępnych jest wiele usług, a zimą można jeździć na nartach do pozostałych sektorów narciarskich.

Canillo

Można do niego dojechać kolejką linową z miasta Canillo. Zimą do dyspozycji różne stoki dla początkujących jak i zaawansowanych, idealna baza wypadowa do pozostałych sektorów narciarskich. Zimą funkcjonuje tu tor saneczkowy Màgic Gliss o długości 555 m.

 

El Tarter

Oferuje stoki narciarskie na wszystkich poziomach, w tym tereny do freeride’u i jazdy na nartach górskich, tor dla dzieci Bababoom Circus, a także atrakcje w Grandvalira Adventure Centre, takie jak psie zaprzęgi w idyllicznej scenerii lub wędrówki w rakietach śnieżnych. W sektorze znajdziesz Snowpark El Tarter i restauracje Après-Ski L’Abarset, obie znane restauracje w Pirenejach i Europie Południowej.

Soldeu

Obszar z szerokimi stokami i bardzo stromymi zjazdami, dzięki czemu jest idealny, niezależnie od tego, czy ktoś chce nauczyć się jeździć na nartach, czy w pełni cieszyć się śniegiem. Posiada bogatą ofertę usług restauracyjnych.

Peretol

Najnowszym z siedmiu sektorów tworzących największy ośrodek narciarski w Pirenejach. Aby połączyć się z nowym punktem wejścia do Grandvalira, przedłużono wyciąg krzesełkowy Pla de les Pedres, dzięki czemu jest on najdłuższym w Andorze.

Grau Roig

Jest to jeden z głównych sektorów, gdzie można cieszyć się wycieczkami na psich zaprzęgach, na rakietach śnieżnych, a nawet na skuterach śnieżnych. Posiada również obszary do ćwiczeń freeride i narciarstwa górskiego.

Pas de la Casa

Posiada szeroką gamę stoków narciarskich na wszystkich poziomach, a także ogród śnieżny, w którym najmłodsi mogą nauczyć się jazdy na nartach. Obszar oferuje również stoki do jazdy nocnej.

Ordino Arcalis

Ośrodek posiada 30,5 km tras narciarskich, 16 wyciągów i bogatą infrastrukturę gastronomiczną. Położony na wysokościach 1940m – 2625 m. Jeden z wiodących ośrodków oferujących jazdę poza trasami – freeride.

Karnety

Karnet  Grandvallira Andorra cennik oficjalny

Karnet umożliwia jazdę we wszystkich ośrodkach narciarskich w Andorze: Grandvalira (stoki rejonów Encamp, Canillo, El Tarter, Soldeu, Peretol, Grau Roig i Pas de la Casa), Pal-Arinsal i Arcalis. Narciarze mają do dyspozycji łącznie 308 km tras narciarskich.

KARNET 6 DNI GRANDVALLIRA

ANDORRA

18.01.2025-22.03.2025 
Dorośli 360 EUR
Junior w wieku 12-17.99 300 EUR
Child w wieku 6-11.99 228 EUR
Baby w wieku 2-5.99 gratis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsca odbioru karnetów narciarskich – Odbiór karnetów na podstawie voucherów , wysyłanych do klientów  drogą elektroniczną  na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Hotel
Magic Massana ****

Czterogwiazdkowy hotel położony blisko stoków, oferujący 108 komfortowych pokoi, basen i wiele innych udogodnień. Oficjalna kategoria****.

Położenie(zobacz szczegóły)

Hotel znajduje się w miejscowości La Massana, w odległości zaledwie 100 metrów od wyciągów Pal-Arinsal. Możliwość dojścia pieszo.

Rozkład jazdy autobusów regionalnych dowożących do stoków narciarskich na terenie Andorry (koszt 2-4,5 euro w zależności od trasy i czasu przejazdu) [rozkład jazdy]
Linia L3 – Andora la Vella – Soldeu
Linia L4 Andora la Vella – Pas de La Casa
Linia L5 Andora la Vella – Arinsal
Linia L6 Andora la Vella – Ordino 

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Strefa wellness z basenem, jacuzzi i sauną (wstęp dodatkowo płatny – 10 EUR/godzina dla osób powyżej 12 lat, 5 EUR/godzina dla dzieci poniżej 12 lat, wymagana wcześniejsza rezerwacja w recepcji), siłownia, bilard, restauracja, kawiarnia, bar, darmowe Wi-Fi dostępne na terenie całego hotelu, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (dodatkowo płatny 21 EUR/dzień).

Godziny otwarcia strefy Wellness:
16:00-20:30
W godzinach 19:30-20:30 wstęp tylko dla dorosłych.

Telefoniczna obsługa rezydenta na miejscu, wyłącznie w języku angielskim.

Należy pamiętać, że Andora nie wchodzi w skład krajów Uni Europejskiej, roaming danych w Andorze będzie działał z naliczeniem opłat, zgodnie ze strefą romingową.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

Kuchnia międzynarodowa z szczególnym uwzględnieniem kuchni andorskiej i pirenejskiej. Śniadania w formie bufetu podawane w godzinach 7:30-10:30. Kolacja serwowana w godzinach 19:30-22:30. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Standard – przeznaczone dla 2-4 osób. Pokoje dwuosobowe z podwójnym łóżkiem, w pokojach 3-4 osobowych dodatkowo rozkładana sofa. Każdy z pokoi posiada łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, Wi-Fi, TV-sat, minibarek, telefon oraz sejf. Niektóre z pokoi posiadają balkon. 

Cena
Terminy: 01.02-08.02.2025
Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym
od 826 EUR
Rodzina 2+1+1*
od 3062 EUR
Cena dla rodziny 4-osobowej obejmuje cenę wyjazdu dla 2 osób dorosłych oraz 1 dziecka w wieku do 15 lat i jednego dziecka w wieku do 8 lat
Poznaj cenę wyjazdu dla swojej rodziny!
Świadczenia

Cena zawiera

 • 7 noclegów
 • 7 śniadań, 7 obiadokolacji
 • pakiet Wygoda Family dla dzieci w wieku 6-15 lat (pakiet zawiera: 6-dniowy karnet + 5-dniowe szkolenie)
 • karnet 6 dni Pal-Arinsa
 • ubezpieczenie Pakiet Podstawowy Signal Iduna Europa Super
 • transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej)
 • w opcji samolotowej - przewóz bagażu podręcznego i rejestrowanego
 • transfer lotnisko-hotel-lotnisko
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT
 • Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera

 • napojów do obiadokolacji
 • opłaty klimatycznej
 • korzystania ze strefy wellness z basem (dodatkowa opłata 10 EUR/godzina dla osób powyżej 12 lat, 5 EUR/godzina dla dzieci poniżej 12 lat)
 • miejsca parkingowego (dodatkowo płatne 21 euro/dzień)
 • transferów do wyciągów

Dopłaty opcjonalne

 • Możliwość rozszerzenia karnetu narciarskiego do karnetu 6 dni Grandvalira-Andorra (dla osób od 15 roku życia)

Dodatkowe opłaty i inne koszty

 • opłata klimatyczna, płatna na miejscu – 3 EUR/os./dzień (dla osób powyżej 12 lat)

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Europa Extra, z dużo szerszym zakresem assistance – sprawdź szczegóły. 

Pakiet Europa Extra – zakres super assistance – pakiet super podwyższa KL o 130 000 EUR, w tym koszty ratownictwa do 10 000 EUR, NNW 40 000 PLN, Bagaż 4 000 PLN (w tym SS – sprzęt sportowy), OC 40 000 EUR, Sporty Zimowe, Sporty Ekstremalne, pokrycie kosztów kwarantanny/izolacji do 3 000 EUR – Cena 3,5 EUR/os./dzień.

Zarezerwuj wyjazd!

Nie czekaj i skontaktuj się z nami

Proceed Booking