+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygoda.ski

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Savoia

Cena
1 050 EUR
Cena
1 050 EUR
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin i politykę prywatności
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

935


Dlaczego Wygoda Family?

 • Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych
 • Małe grupy i doświadczeni instruktorzy SITN – PZN
 • Hotele z wellness w pobliżu stoków narciarskich
 • Wieczorne animacje dla dzieci i luz dla Ciebie


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygoda.ski

 • Włochy - San Martino di Castrozza
 • Lunch pod opieką instruktorów
 • Wiek: 5+
 • Hotel 3*S z basenem
 • Szkolenia narciarskie dla dzieci w wieku 5-15 lat
 • Dostępne w okresie: 01.02-08.02, 08.02-15.02, 22.02-01.03.2025
Czego możesz oczekiwać?
 • szkolenia dla dzieci od 5 roku życia
 • grupy 6-10 osobowe
 • instruktorzy SITN-PZN
 • szkolenia dla dorosłych
Szkolenie narciarskie

Dla kogo WYGODA FAMILY?
Jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi w wieku 5-15 lat. Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu San Martino di Castrozza/Passo Rolle (karnet umożliwia jazdę na wszystkich stacjach regionu San Martino di Castrozza i Passo Rolle).

Starsi i młodsi w tym samym miejscu!
I maluchy i nastolatki nie będą narzekać na brak towarzystwa, a Alpy to fantastyczne miejsce na pierwsze szusy. W programie WYGODA FAMILY mogą wziąć udział dzieci w wieku 5-15 lat.

Czy WYGODA FAMILY zapewnia szkolenia dla dorosłych?
Oprócz dzieci, zapraszamy również dorosłych na 6 dniowe grupowe szkolenia (do wyboru szkolenia przedpołudniowe i popołudniowe).

Jak wygląda dzień szkoleniowy?
Po śniadaniu o wyznaczonej godzinie zbiórka dzieci przy dolnej stacji wyciągu. Tutaj opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-). Po zajęciach o wyznaczonej godzinie rodzice odbierają dzieci w tym samym miejscu, w którym zajęcia się rozpoczynały.

Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 10 dzieci, ale początkujące grupy są zwykle mniejsze. Przyporządkowanie do grup odbywa się pierwszego dnia jazdy: instruktorzy ustalają składy poszczególnych grup na podstawie faktycznych umiejętności dzieci. W miarę indywidualnych postępów możliwe są późniejsze przejścia z grupy do grupy.  

NASZA KADRA
Jesteśmy LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ NARCIARSKĄ SITN/PZN. Zobacz naszych instruktorów.
Program WYGODA FAMILY – najlepsze rozwiązanie na rodzinne ferie próbują kopiować inni, ale oryginał jest tylko jeden.

Program

Ramowy program imprez samolotowych(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 4,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu San Martino di Castrozza/Passo Rolle (karnet umożliwia jazdę na wszystkich stacjach regionu San Martino di Castrozza i Passo Rolle).

KARNET W CENIE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

LUNCH PO OPIEKĄ INSTRUKTORÓW – rodzice nie muszą się już śpieszyć i wracać na przerwy.

1 dzień (niedziela)(zobacz szczegóły)

– podział na grupy,

– lunch (odbywa się pod opieką instruktorów bez konieczności obecności rodziców),

– kontynuacja zajęć.

Rodzice:

– możliwość uczestniczenia w szkoleniach narciarskich przeznaczonych dla dorosłych (konieczność wykupienia odpowiedniego szkolenia na etapie rezerwacji lub maksymalnie na 14 dni przed wyjazdem).

– do wyboru
szkolenia narciarskie poranne w godz. 10.00-12.30 – koszt 205 EUR
szkolenia narciarskie popołudniowe w godz. 13.30-15.30 – koszt 205 EUR
Ważne: w przypadku zbyt małej ilości uczestników szkolenia dla dorosłych mogą zostać anulowane przed wyjazdem.

-możliwość samodzielnej jazdy na stokach Marilleva- Folgarida

2 dzień (poniedziałek) - 5 dzień (czwartek)(zobacz szczegóły)

– zajęcia w godzinach 10:00-15:30 z przerwą na lunch

– lunch,

-kontynuacja zajęć.

 

6 dzień (piątek)(zobacz szczegóły)

6 dzień (piątek)

zawody,
lunch,
po lunchu Family Day – wszystkie dzieci przechodzą pod opiekę rodziców.

Region i ośrodki narciarskie

San Martino di Castrozza wraz z Passo Rolle, tworzą renomowany ośrodek narciarski, w którym miłośnicy śniegu mogą liczyć na emocje nieporównywalne z niczym innym. Karuzela narciarska Carosello delle Malghe, do której można dotrzeć korzystając z instalacji w Ces oraz w Tognola, to 45 km doskonałych tras, na których dni upływają pod znakiem doskonałego narciarstwa i wyśmienitej kuchni. W rejonie Col Verde, zaledwie parę kroków od centrum, startuje kolejka kabinowa, obsługująca dwa szlaki oświetlane również w nocy. Dzięki znajdującym się tu instalacjom wyciągowym, turyści mogą w ciągu kilku minut dotrzeć do Płaskowyżu Pale, będącego istnym klejnotem Parku Naturalnego Paneveggio Pale di San Martino. Ta niewiarygodnie piękna równina, zawieszona na wysokości 2700 metrów n.p.m., jest idealnym miejscem do uprawiania narciarstwa alpejskiego oraz wycieczek na rakietach śnieżnych. Miejsce przyciąga swym urokiem osoby wrażliwe na urzekające i widowiskowe piękno przyrody.

Stacje narciarskie

San Martino di Castrozza i Passo Rolle to kompleks narciarski, który obejmuje około 60 km tras mieszczących się na wysokościach od 1404 do 2357 m n.p.m. z trasami o różnych stopniach trudności. Łącznie czynne są 23 wycągi narciarskie. Ośrodek narciarski San Martino di Castrozza-Passo Rolle wchodzi w skład megakompleksu narciarskiego Dolomiti Superski oferującego około 1200 km tras.

SAN MARTINO DI CASTROZZA (zobacz szczegóły)

San Martino di Castrozza to ośrodek słynący z bardzo dobrze przygotowanych tras zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy ulokowany w otoczeniu monumentalnych Dolomitów. Wyposażony w wyciągi kabinowe z Tognola i Col Verde, a także wyciągi krzesełkowe z Punta Ces.

PASSO ROLLE (zobacz szczegóły)

Passo Rolle natomiast jest to kameralny i niezatłoczony ośrodek narciarski, dysponyjący około 15km tras o różnym stopniu trudności. Passo Rolle oddalone jest od San Martino di Castrozza o około 10 km, oba kompleksy połączone są ze sobą skibusem. Mapy: [link]

Karnety

Karnet San Martino di Castrozza i Passo Rolle cennik oficjalny

6 dniowy Karnet San Martino di Castrozza i Passo Rolle umożliwia jazdę 6 dni na wszystkich stacjach regionu San Martino di Castrozza i Passo Rolle (65 km tras).

Wiek uczestnika 30.11 – 21.12.202407.01 –
01.02.202523.03.2025 –
koniec sezonu
22.12.2024 – 06.01.2025
02.02 – 22.03.2025
Dzieci ur. po 01.01.2017 Gratis* Gratis*
Dzieci ur. między 2009 a 2016 219 EUR 244 EUR
Dorośli 313 EUR 348 EUR
Seniorzy ur. przed 01.01.1959 282 EUR 313 EUR

 

 

 

 

 

 

 

 

* skipass Gratis dla dziecka urodzonego po 01.01.2017 przysługuje przy jednoczesnym zakupie karnetu dla towarzyszącej mu osoby dorosłej

Hotel
Hotel Savoia ****

Hotel dysponujacy 45 pokojami. Na terenie obiektu znajduje się przestronne lobby z recepcją, restauracja główna, bar, winda, centrum Wellness. Oficjalna kateoria ****s

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Położenie (sprawdź szczegóły)

Hotel położony w centrum miejscowości San Martino di Castrozza, ok. 300 m od dolnej stacji gondoli Col Verde, ok. 900 m od Tognola i ok. 900 m od CES; oddalony od lotniska w Bergamo: ok. 280 km, w Weronie: ok. 175 km. Dojazd z Warszawy: ok. 1420 km – ok.15 h. Prywatny skubus hotelowy.

Do dyspozycji (sprawdź szczegóły)

Centrum Wellness&Spa czynne do godziny 17:00 (dla osób powyżej 16-go roku życia): jacuzzi, sauna, łaźnia turecka, wanna z lodowatą wodą, solarium (odpłatnie); restauracja, winda, Piano bar, bilard, Wi-Fi, parking przed hotelem, garaż (wymaga rezerwacji koszt 15 EUR/dzień), możliwość pobytu ze zwierzakiem (na zapytanie 15 EUR za dobe), pokój zabaw, przechowalnia nart, prywatny ski bus.

Możliwość zakwaterowania ze zwierzętami (odpłatnie 15 EUR/dzień – wymagane potwierdzenie przez hotel)

Kuchnia (sprawdź szczegóły)

Śniadania: bogaty bufet szwedzki w godzinach od 7:45 do 10:00. Obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród minimum dwóch wariantów), deser. Podawane od 19:30 (dla grup, które chcą zjeść posiłek wcześniej jest opcja serwowania od godziny 19:00). Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Łączące w sobie przytulny styl alpejski i nowoczesne rozwiązania. Wszystkie z łazienką oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych, Wi-Fi, wyposażone w minibar (dodatkowo płatny). W wybranych pokojach do dyspozycji Gości jest także część wypoczynkowa i balkon z widokiem na stok lub hotelowy ogród.

Comfort dla 2 osób o powierzchni ok 21m2 posiadające część sypialną złózkiem małżeńskim oraz łazienke z prysznicem i suszarką do włosów. Pokoje z balkonem.

Ten typ pokoju również może stać się łączonym pokojem 4-5-osobowym, idealnym rozwiązaniem dla dużych rodzin, w którym to przypadku zostaną zapewnione dwa pokoje obok siebie z dwiema łazienkami, balkonami. Przejście między pokojami przez korytarz hotelowy.

Suite dla 3-4 osób o powierzchni ok 37m2, obszar podzielony na część dzienną i sypialną, w większości pokoi łazienka z hydromasażem i suszarką do włosów, szlafrok, kapcie

Cena
Terminy: 01.02-08.02, 08.02-15.02, 22.02-01.03.2025
Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym
od 1050 EUR
Rodzina 2+1+1*
od 3679 EUR
Cena dla rodziny 4-osobowej obejmuje cenę wyjazdu dla 2 osób dorosłych oraz 1 dziecka w wieku do 15 lat i jednego dziecka w wieku do 8 lat
Poznaj cenę wyjazdu dla swojej rodziny!
Świadczenia

Cena zawiera

 • 7 noclegów
 • 7 śniadań, 7 obiadokolacji
 • pakiet Wygoda Family dla dzieci w wieku 5-15 lat
 • karnet 6 x San Martino di Castrozza i Passo Role
 • ubezpieczenie Signal Iduna Pakiet Podstawowy Europa Super
 • transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej)
 • w opcji samolotowej - przewóz bagażu podręcznego i rejestrowanego
 • transfer lotnisko-hotel-lotnisko
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT
 • Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera

 • napojów do obiadokolacji
 • transferów do wyciągów
 • lunchu na stoku dla dzieci posiadających pakiet Wygoda Family (wymagane jest aby rodzice przekazali dzieciom kieszonkowe na lunch)

Dopłaty opcjonalne

 • szkolenia narciarskie dla osób powyżej 15-go roku życia (poranne i popołudniowe)

Dodatkowe opłaty i inne koszty

 • opłata klimatyczna, płatna na miejscu – 2 EUR/os./dzień (dla osób powyżej 14 lat)

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Europa Extra, z dużo szerszym zakresem assistance – sprawdź szczegóły. 

Pakiet Europa Extra – zakres super assistance – pakiet super podwyższa KL o 130 000 EUR, w tym koszty ratownictwa do 10 000 EUR, NNW 40 000 PLN, Bagaż 4 000 PLN (w tym SS – sprzęt sportowy), OC 40 000 EUR, Sporty Zimowe, Sporty Ekstremalne, pokrycie kosztów kwarantanny/izolacji do 3 000 EUR – Cena 3,5 EUR/os./dzień.

Zarezerwuj wyjazd!

Nie czekaj i skontaktuj się z nami

Proceed Booking