+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygoda.ski

Domina wyjazd klubowy

0
Karnet w supercenie!
od483 EUR
Karnet w supercenie!
od483 EUR
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin i politykę prywatności
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

2359


Dlaczego Wygoda Family?

 • Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych
 • Małe grupy i doświadczeni instruktorzy SITN – PZN
 • Osobna grupa PRO dla młodych mistrzów
 • Hotele z wellness w pobliżu stoków narciarskich
 • Wieczorne animacje dla dzieci i luz dla Ciebie


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygoda.ski

 • Włochy - Val di Sole/Tonale - Cogolo di Pejo
 • Dostępne w okresie: 15-22.01, 29.01-05.02, 19-26.02.2022
 • Wiek: 4+
 • Szkolenia narciarskie dla dzieci do 16 r. ż w cenie
 • Lunch pod opieką instruktorów
 • Hotel ok. 200 m od snowpark Biancaneve
Czego możesz oczekiwać?
 • szkolenia dla dzieci początkujących od 4 roku życia w grupach 2-4 osobowych
 • szkolenia dla wyższych stopni zaawansowania, grupy 6-8 osobowe
 • grupa PRO dla młodych mistrzów, szkolenia na tyczkach
 • instruktorzy SITN-PZN
 • szkolenia dla dorosłych na wszystkich szczeblach zaawansowania
Szkolenie narciarskie

Jak wyglądają szkolenia i animacje?
Po śniadaniu opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-) Po powrocie do hotelu czas na naszych animatorów – możecie spokojnie odpocząć mając pewność, że dzieci są w dobrych rękach. Czas szkoleń: ok. 10 do 12:30 i 14-16, z przerwą na lunch. Co ważne, rodzice nie mają obowiązku uczestniczenia w lunchu, mogą pozostawić je pod opieką instruktorów a samemu pokonać odleglejsze trasy.

WYGODA FAMILY dla dorosłych
Oprócz dzieci, zapraszamy również dorosłych na 6 dniowe grupowe szkolenia (do wyboru szkolenia przedpołudniowe, popołudniowe i całodzienne)

Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 8 dzieci, ale początkujące grupy są dużo mniejsze: 2-4 osobowe. Przyporządkowanie do grup odbywa się pierwszego dnia jazdy: instruktorzy ustalają składy poszczególnych grup na podstawie faktycznych umiejętności dzieci. W miarę indywidualnych postępów możliwe są późniejsze przejścia z grupy do grupy

Starsi i młodsi w tym samym miejscu.
I maluchy i nastolatki nie będą narzekać na brak towarzystwa, a Alpy to fantastyczne miejsce na pierwsze szusy. W programie Wygoda Family mogą wziąć udział dzieci w wieku 4 – 16 lat. Starsze dziecko może doskonalić jazdę w grupie PRO (szczegóły poniżej) , kiedy młodsze dopiero ją zaczyna – nasi instruktorzy zadbają o jednych i drugich. Nastolatki potrzebują większych wyzwań i dlatego z myślą o nich stworzyliśmy specjalna grupę PRO.

Grupa szkoleniowa PRO
To znakomita propozycja dla nastolatków. W grupie PRO poza klasycznym doskonaleniem jazdy na nartach wprowadzamy:
– elementy jazdy sportowej,
– podstawy jazdy na tyczkach.
Dzięki temu, także młodzież, która opanowała jazdę na nartach w stopniu zaawansowanym ma powody aby uczestniczyć w naszych szkoleniach. Grupa PRO została stworzona z myślą o młodzieży w wieku 10-16 lat.

Program

Ramowy program imprez samolotowych(zobacz szczegóły)

Ramowy program imprez samolotowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 4,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych(zobacz szczegóły)

Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Sprawdź rozkład jazdy dla pobytów 7-noclegowych

 

Ramowy program imprez z dojazdem własnym(zobacz szczegóły)

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 16:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Pejo.

Program szkolenia narciarskiego dla dorosłych przeprowadzany jest na bazie karnetu Combi 3+3 (3 dni Pejo + 3 dni Superskirama)

Dzieci w wieku 4-15,99 lat , biorące udział w szkoleniu mają w cenie karnet.

Osoby od 16 lat – podczas rezerwacji szkolenia istnieje możliwość zarezerwowania karnetu w specjalnej cenie.

LUNCH PO OPIEKĄ INSTRUKTORÓW – rodzice nie muszą się już śpieszyć i wracać na przerwy.

GRUPA PRO

Obowiązujący program narciarski oparty o karnet 6 dni Pejo. O miejscach i sposobie przeprowadzenia treningów na tyczkach decydują trenerzy na miejscu.

1 dzień (niedziela)(zobacz szczegóły)

– podział na grupy,
– lunch (odbywa się pod opieką instruktorów bez konieczności obecności rodziców),
– kontynuacja zajęć.

Rodzice:

– możliwość uczestniczenia w szkoleniach narciarskich przeznaczonych dla dorosłych (konieczność wykupienia odpowiedniego szkolenia oraz karnetu na etapie rezerwacji lub maksymalnie na 14 dni przed wyjazdem).

– do wyboru:
 Szkolenia narciarskie całodniowe w godz. 10.00-16.30 z godzinną przerwą – koszt 280 Eur
 Szkolenia narciarskie popołudniowe w godz. 14.00-16.30 – koszt 150 Eur
 Szkolenia narciarskie poranne w godz. 10.00-13.00 – koszt 180 Eur

– możliwość samodzielnej jazdy (zakup karnetu we własnym zakresie)

2 dzień (poniedziałek) - 5 dzień (czwartek)(zobacz szczegóły)

– zajęcia,
– lunch,
-kontynuacja zajęć.

 

 

6 dzień (piątek)(zobacz szczegóły)

– przejazd ski busem do stacji Pejo,
– zawody,
– lunch w restauracji przy stoku (zarezerwowana sala dla klientów Wygoda– zniżki na opaskę Wygoda). Lunch odbywa się pod opieką instruktorów bez konieczności obecności rodziców,
– po lunchu Family Day – wszystkie dzieci przechodzą pod opiekę rodziców.

Region

Val di Sole – zna z nazwy każdy narciarz w Polsce. Dzięki trzem wielkim inwestycjom: gondoli łączącej Madonnę di Campiglio z Pinzolo, połączeniu Marillevy z Comezzadurą oraz połączeniu Tonale z położonymi wiele niżej stacjami, topografia Val di Sole jest całkiem odmienna od tej sprzed lat. Pierwszy system wyciągów i w pełni połączonych tras obejmuje większość doliny Sole (Folgarida i Marilleva) a także Madonnę di Campiglio i Pinzolo. Nie ma znaczenia, w którym miejscu tego rozległego obszaru rozpoczniemy szusowanie, ważny natomiast jest wybór odpowiedniego karnetu. Najciekawszą opcją wydaje się zakup skipassu Skiarea, który pozwala w pełni korzystać z opisanych wyżej ośrodków. Opcja „całkiem bez ograniczeń” to karnet Superskirama, dzięki któremu możemy jeździć także w Tonale (Adamello Ski), Pejo i kilku innych mniejszych stacjach.

Stacje narciarskie

PEJO(zobacz szczegóły)

Stacja narciarska położona w sercu Parku Narodowego Stelvio, w pobliżu alpejskich olbrzymów: Monte Cavedale 3769 m n.p.m. i Órtles 3905 m n.p.m. Wyciągi wywożą narciarzy na wysokość 2300 m n.p.m. dzięki czemu długo utrzymują się tutaj dobre warunki narciarskie. Długie i szerokie stoki, dedykowane głównie rodzinom z dziećmi, rozciągają się na zboczach góry Vioz i schodzą aż do miasteczka. Nie zapomniano także o wytrawnych narciarzach, którzy sprawdzić się mogą na dwóch czarnych trasach, a chętnym lokalni instruktorzy wskażą miejsca, gdzie możliwa jest jazda w głębokim śniegu.

Ogółem 20 km tras
Mapa: KLIK

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 2
wyciągi krzesełkowe: 4
orczyki: 1

 Trasy

10% trudnych
65% średnich
25% łatwych

MARILLEVA-FOLGARIDA(zobacz szczegóły)

Nowoczesna stacja narciarska, powstała z połączenia dwóch odrębnych niegdyś ośrodków. Z dołu doliny (Marilleva 900) kursuje gondola, można także podjechać autem do wyżej położonych stacji Marilleva 1400 i Folgarida 1300 i 1400. Powyżej dominują wyciągi krzesełkowe, które docierają na trzy położone obok siebie szczyty (2092-2179 m n.p.m.). W nadchodzącym sezonie zimowym 2019/2020 planowane jest otwarcie zmodernizowanej kolejki krzesełkowej nr 23 do Monte Spolverino, obecny 2-osobowy wyciag zostanie zastąpiony nową 6-osobową kolejką krzesełkową. Renowację przejdzie też nartostrada Malghet Aut nr 18 (połączonej trasy narciarskiej do Folgaridy), która zostanie wyposażona w system śnieżny, aby zapewnić lepsze warunki narciarskie przez cały sezon. 

Zasadniczo większość stoków opada w stronę Val di Sole, ale istnieje także zjazd (i wyjazd) w kierunku przeciwnym – do Madonny di Campiglio i Pinzolo. Dzięki temu połączeniu tworzy się ogromny ośrodek narciarski ze 150 km tras. Mapa: KLIK

ogółem 62 km tras (bez Madonny di Campiglio)

Przepustowość wyciągów: 32 400 os./godz.

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 7
wyciągi krzesełkowe: 14
orczyki: 5

Trasy

13% trudnych
49% średnich
38% łatwych

TONALE – PONTE DI LEGNO – TEMU (ADAMELLO SKI)(zobacz szczegóły)

To rozległy ośrodek narciarski, położony na przełęczy będącej zachodnią granicą doliny Val di Sole. Ośrodek podzielony jest na dwie części. Stoki na północ od Tonale (szczyt Monte Tonale 2694 m n.p.m.) są rozleglejsze, położone na pozbawionych lasu zboczach, szerokie i obsługiwane przez wyciągi krzesełkowe. Po południowej stronie przełęczy gondola wywozi narciarzy na Passo Paradiso, zaś powyżej, na lodowcu pod szczytem Cima Pressena (3069 m n.p.m.), funkcjonuje wyciąg krzesełkowy i orczyki. Atrakcją jest trudny zjazd z samego szczytu do przełęczy Tonale (6200 m). Kilka lat temu oddano do użytku wyciąg łączący Tonale z leżącym w kolejnej dolinie ośrodkiem Ponte di Legno/Temu, co zwiększyło liczbę dostępnych tu tras o 19 km. Mapa: KLIK

ogółem 100 km tras

Przepustowość wyciągów: 44 000 os./godz.

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 4
wyciągi krzesełkowe: 19
orczyki: 3

wyciąg taśmowy/carpet 2

 Trasy

15% trudnych
70% średnich
15% łatwych

 sztuczne naśnieżanie: 100% tras

Mapy

Adamello Ski (Tonale/ponte di Legno/Temu) [kliknij]

Pejo [kliknij]

Karnety

Dla osób uczestniczących w szkoleniach narciarskich proponujemy zakup karnetu 3+3 Combi (3x Pejo + 3x Superskirama), który pozwala szusować przez dowolne 3 dni na stacji Pejo oraz dowolne 3 dni na pozostałych stacjach regionu (Tonale, Ponte di Legno, Temu, Marilleva/Folgarida, Madonna di Campiglio, Pinzolo).

Możliwość dokupienia karnetu opcjonalnego na maksymalnie 21 dni przed wyjazdem!

Zakupione karnety rozdaje kierownik grupy. Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za key card w wysokości 5 eur. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skipasowej i odebrać kaucję.

Karnet Pejo cennik oficjalny(zobacz ceny)

Karnet umożliwia jazdę na stacji w pobliżu Monte Cavedale 3769 m n.p.m. i Órtles 3905 m n.p.m. 

KARNET 6 DNI PEJO

do 21.12
07.01 – 22.01.202
15.03 – koniec sezonu

23.01- 14.03.2021

Dorośli

   

Junior ur. po 30.11.2005

 

 

Dzieci ur. po 30.11.2013

gratis

gratis

Hotel
Hotel Domina ****

Rodzinnie prowadzony hotel z bogatym zapleczem wellness oraz udogodnieniami dla dzieci. Oficjalna kategoria: ****

Pokoje urządzone w alpejskim stylu, wykończone w drewnie; każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem i WC, telefon, TV sat, Wi-Fi (gratis), minibar (odpłatnie), sejf. Niektóre pokoje z balkonem.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Położenie(zobacz szczegóły)

Hotel usytuowany w miasteczku Cogolo di Pejo, około 800 m od jego centrum, w którym znajduje się kilka sklepów spożywczych, piekarnia, apteka.

Tuż obok hotelu znajduje się snowpark Biancaneve (około 200 m) idealny dla najmłodszych narciarzy.Do dyspozycji gratis łagodny stok narciarski (ok.400m) z wyciągiem, tor saneczkowy, igloo, zimowy plac zabaw, ruchomy chodnik, idealny do nauki utrzymania równowagi na nartach. Snowpark posiada też oświetlenie i jest otwarty w godzinach wieczornych w wybrane dni tygodnia.

Od najbliższej stacji narciarskiej Pejo hotel dzieli ok. 4 km, od połączonych wyciągów Marillevy/Folgaridy/Madonny di Campiglio ok 13 km. Dogodny dojazd zapewnia darmowy skibus (najbliższy przystanek pod snowparkiem Biancaneve, ok.200m od hotelu).

Rozkład skibusów można znaleźć pod poniższym linkiem: http://www.valdisole.net/en/Ski-Bus/ jak również w recepcji hotelowej.

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Centrum wellness: wewnętrzny basen z hydromasażem (obligatoryjny czepek, możliwość zakupu na miejscu), sauna, łaźnia parowa, witarium; masaże i zabiegi pielęgnacyjne (odpłatnie); Wi-Fi (gratis); snowpark Biancaneve; parking (bezpłatny, ilość miejsc ograniczona); garaż (ilość miejsc ograniczona – 5 eur/dzień -płatne w hotelu); narciarnia, bar, restauracja.

Uwaga: Ze względu na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu korzystania ze strefy wellness zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje: bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród minimum 2 wariantów), deser. Raz w tygodniu Gala Dinner z muzyką na żywo. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Uwaga: Ze względu na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu wydawania posiłków zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

LUNCH PO OPIEKĄ INSTRUKTORÓW – rodzice nie muszą się już śpieszyć i wracać na przerwy.

Procedury bezpieczeństwa(zobacz szczegóły)

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, współpracujemy z obiektami, które wdrożyły procedury bezpieczeństwa w związku z występowaniem COVID-19. 

Pokój Aparthotel/Family room o powierzchni 38-45m2, składający się dwóch oddzielnych pomieszczeń; przeznaczony dla 4 osób.

Pokój Aparthotel/Studio powierzchni 20-30m2, przeznaczony dla 3 osób.
W pokojach typu Aparthotel za opłatą możliwość udostępnienia małej kuchni mieszczącej się w pokoju.

Pokój Comfort – wykończony w stylu alpejskim, o powierzchni ok.18-26m2, przeznaczony dla 2 lub 3 osób.

Pokój Junior Suite – komfortowy, wykończony w drewnie, o powierzchni ok.20 -30m2, przeznaczony 3 lub 4 osób.

Pokój Aparthotel Dependance – w budynku oddalonym o około 50m od budynku głównego, przeznaczony dla 3 lub 4 osób, każdy z niewielką kuchnią do dyspozycji;.

Cena
Terminy: 15-22.01, 29.01-05.02, 19-26.02.2022
Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym
od 483 EUR
Rodzina 2+1+1*
od 2059 EUR
Koszt karnetu dla 2 dorosłych (karnet dla dzieci w wieku 4-15,99 lat w cenie wyjazdu)
286 EUR
Cena dla rodziny 4-osobowej obejmuje cenę wyjazdu dla 2 osób dorosłych oraz 1 dziecka w wieku do 16 lat i jednego dziecka w wieku do 8 lat
Świadczenia

Cena zawiera

 • 7 noclegów
 • 7 x śniadania i obiadokolacje
 • pakiet Wygoda Family dla dzieci w wieku 4-16 lat oraz szkolenie PRO dla dzieci w wieku 10-16 lat
 • opiekę rezydenta
 • Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworych oraz Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PL
 • transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej)
 • w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż podręczny do 10 kg w max rozmiarach: 40x30x20cm; bagaż rejestrowany do 20 kg -1 sztuka w max. rozmiarach 149 x 119 x 171 cm; 1 para nart z kijkami lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu rejestrowanym lub podręcznym)
 • transfer lotnisko-hotel-lotnisko
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT
 • Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Pakiet Wygoda Family

 • szkolenia narciarskie dla dzieci 4-16 lat w grupach 6-8 osób
 • szkolenia PRO - pogłębiające umiejętność jazdy skrętem ciętym, w tym treningi na tyczkach dla dzieci w wieku 10-16 lat
 • karnet narciarski dla dzieci w wieku 4-15,99 lat
 • opiekę na stoku i po nartach
 • program animacyjny po nartach – gry i zabawy (w godz.17.30-21.00 z przerwą na kolację)
 • Ważne: podczas zakładania rezerwacji prosimy zaznaczyć konkretne szkolenie dla dziecka.

Cena nie zawiera

 • napojów do obiadokolacji
 • transferów do wyciągów
 • odpłatnych usług spa

Dopłaty opcjonalne

 • karnet (dla osób pow. 16 lat, biorących udział w szkoleniu)
 • szkolenia narciarskie dla osób powyżej 16-go roku życia (poranne, popołudniowe, całodniowe)

Dodatkowe opłaty i inne koszty

 • dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 1,80 EUR/os./dzień dla osób powyżej 13 roku życia.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance – sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku – proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych – wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Zarezerwuj wyjazd!

Nie czekaj i skontaktuj się z nami