+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygoda.ski

Delle Alpi Wygoda Family Lite

0
WYPRZEDANE
od612 EUR
WYPRZEDANE
od612 EUR
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin i politykę prywatności
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

850


Dlaczego Wygoda Family?

 • Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych
 • Małe grupy i doświadczeni instruktorzy SITN – PZN
 • Osobna grupa PRO dla młodych mistrzów
 • Hotele z wellness w pobliżu stoków narciarskich
 • Wieczorne animacje dla dzieci i luz dla Ciebie


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygoda.ski

 • Włochy - Val di Sole/Tonale - Passo del Tonale
 • Dostępne w okresie: 22-29.01, 29.01-05.02, 5-12.02, 12-19.02, 19-26.02.2022
 • Wiek: 7+
 • Szkolenia narciarskie dla dzieci w wieku 7-16 lat
 • Hotel 100 metrów od wyciągu
Czego możesz oczekiwać?
 • szkolenia dla dzieci od 7 r. ż., już jeżdżących na nartach (minimalne umiejętności: samodzielna jazda „pługiem”)
 • szkolenia dla wyższych stopni zaawansowania
 • grupy 6-8 osobowe
 • instruktorzy SITN-PZN
 • szkolenia dla dorosłych bez grupy początkującej
Szkolenie narciarskie

Dla kogo WYGODA FAMILY LITE ?
Jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach w wieku 7-16 lat. W tej formule nie prowadzimy szkoleń dla maluchów poniżej 7 lat oraz dla zupełnie początkujących narciarzy.

Czy WYGODA FAMILY LITE zapewnia szkolenia dla dorosłych?
Oprócz dzieci, zapraszamy również dorosłych na 6 dniowe grupowe szkolenia (do wyboru szkolenia przedpołudniowe, popołudniowe i całodzienne).

Jak wygląda dzień szkoleniowy?
Po śniadaniu o wyznaczonej godzinie zbiórka dzieci przy dolnej stacji wyciągu. Tutaj opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-). Po zajęciach o wyznaczonej godzinie rodzice odbierają dzieci w tym samym miejscu, w którym zajęcia się rozpoczynały.

Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 8 dzieci. Przypominamy, że WYGODA FAMILY LITE jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach w wieku 7-16 lat. W tej formule nie prowadzimy szkoleń dla maluchów poniżej 7 lat oraz dla zupełnie początkujących narciarzy. Tych zapraszamy na klasyczną formułę WYGODA FAMILY, która przeznaczona jest również dla poczatkujących.

NASZA KADRA
Jesteśmy LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ NARCIARSKĄ SITN/PZN. Zobacz naszych instruktorów.

Program

Ramowy program imprez samolotowych(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy:Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 3 h do 5 h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 16:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Adamello Ski.

Dla osób biorących udział w szkoleniu istnieje możliwość zakupu karnetu w specjalnej cenie !!

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci (konieczność wykupienia szkolenia i karnetu na etapie rezerwacji):

1 dzień (niedziela)(zobacz szczegóły)

– podział na grupy,

– lunch (odbywa się pod opieką instruktorów bez konieczności obecności rodziców),

– kontynuacja zajęć.

Rodzice:

– możliwość uczestniczenia w szkoleniach narciarskich przeznaczonych dla dorosłych (konieczność wykupienia odpowiedniego szkolenia oraz karnetu na etapie rezerwacji lub maksymalnie na 14 dni przed wyjazdem).

– do wyboru:
 Szkolenia narciarskie całodniowe w godz. 10.00-16.30 z godzinną przerwą – koszt 280 Eur
 Szkolenia narciarskie popołudniowe w godz. 14.00-16.30 – koszt 150 Eur
 Szkolenia narciarskie poranne w godz. 10.00-13.00 – koszt 180 Eur

– możliwość samodzielnej jazdy (zakup karnetu we własnym zakresie)

2 dzień (poniedziałek) - 6 dzień (piątek)(zobacz szczegóły)

– zajęcia,

– lunch,

-kontynuacja zajęć.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 16:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Region

Val di Sole – zna z nazwy każdy narciarz w Polsce. Dzięki trzem wielkim inwestycjom: gondoli łączącej Madonnę di Campiglio z Pinzolo, połączeniu Marillevy z Comezzadurą oraz połączeniu Tonale z położonymi wiele niżej stacjami, topografia Val di Sole jest całkiem odmienna od tej sprzed lat. Pierwszy system wyciągów i w pełni połączonych tras obejmuje większość doliny Sole (Folgarida i Marilleva) a także Madonnę di Campiglio i Pinzolo. Nie ma znaczenia, w którym miejscu tego rozległego obszaru rozpoczniemy szusowanie, ważny natomiast jest wybór odpowiedniego karnetu. Najciekawszą opcją wydaje się zakup skipassu Skiarea, który pozwala w pełni korzystać z opisanych wyżej ośrodków. Opcja „całkiem bez ograniczeń” to karnet Superskirama, dzięki któremu możemy jeździć także w Tonale (Adamello Ski), Pejo i kilku innych mniejszych stacjach.

Stacje narciarskie

TONALE – PONTE DI LEGNO – TEMU (ADAMELLO SKI)(zobacz szczegóły)

To rozległy ośrodek narciarski, położony na przełęczy będącej zachodnią granicą doliny Val di Sole. Ośrodek podzielony jest na dwie części. Stoki na północ od Tonale (szczyt Monte Tonale 2694 m n.p.m.) są rozleglejsze, położone na pozbawionych lasu zboczach, szerokie i obsługiwane przez wyciągi krzesełkowe. Po południowej stronie przełęczy gondola wywozi narciarzy na Passo Paradiso, zaś powyżej, na lodowcu pod szczytem Cima Pressena (3069 m n.p.m.), funkcjonuje wyciąg krzesełkowy i orczyki. Atrakcją jest trudny zjazd z samego szczytu do przełęczy Tonale (6200 m). Kilka lat temu oddano do użytku wyciąg łączący Tonale z leżącym w kolejnej dolinie ośrodkiem Ponte di Legno/Temu, co zwiększyło liczbę dostępnych tu tras o 19 km. Mapa: KLIK

ogółem 100 km tras

Przepustowość wyciągów: 44 000 os./godz.

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 4
wyciągi krzesełkowe: 19
orczyki: 3

wyciąg taśmowy/carpet 2

 Trasy

15% trudnych
70% średnich
15% łatwych

 sztuczne naśnieżanie: 100% tras

Mapy

Adamello Ski (Tonale/ponte di Legno/Temu) [klliknij]

 

Karnety

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Adamello Ski.

Dla osób biorących udział w szkoleniu istnieje możliwość zakupu karnetu w specjalnej cenie!

Miejsca odbioru karnetów narciarskich – Odbiór karnetów na podstawie voucherów , wysyłanych do klientów drogą elektroniczną na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Voucher należy okazać w kasie skipassowej. Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za key card w wysokości 5 EUR. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skipasowej i odebrać kaucję.

Karnet Adamello Ski cennik oficjalny(zobacz ceny)

Karnet umożliwia szusowanie bez ograniczeń na połączonych stokach Tonale, Ponte di Legno, Temu.

 

KARNET 6 DNI ADAMELLO SKI


10.01-10.04.2022 

Dorośli

241 euro

Junior ur. po 30.11.2005

173 euro

Dzieci ur. po 30.11.2013

gratis

 

Hotel
Delle Alpi ****

Komfortowy, rodzinny hotel znajdującey się w Pass del Tonale, położony w samym centrum Parku Przyrody Adamello Brenta. Hotel usytuowany jest zaledwie 100 metrów od stoków narciarskich i około 500 metrów od centrum miasta, jest to idealny wybór dla miłośników zimowego szaleństwa. Oficjalna kategoria ****.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Położenie(zobacz szczegóły)

Hotel w Pass del Tonale, położony w samym centrum Parku Przyrody Adamello Brenta. Hotel usytuowany jest zaledwie 100 metrów od stoków narciarskich i około 500 metrów od centrum miasta, jest to idealny wybór dla miłośników zimowego szaleństwa. Oficjalna kategoria ****.

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Strefa Wellness & SPA (odpłatnie) z basenem krytym i podgrzewanym basenem zewnętrznym, sauna, łaźnia parowa, prysznice emocjonalne, grota solna z solą himalajską, masaże, zabiegi kosmetyczne, solarium z widokiem na góry; kącik zabaw dla dzieci, lounge bar, restauracja, piwnica z winami, przechowalnia nart, garaż (odpłatnie 15 eur/dzień), parking.

Uwaga: Ze względu na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu korzystania ze strefy wellness zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

śniadania w formie bufetu, obiadokolacje do wyboru z 3 różnych wariantów, bufet sałatkowo-warzywny. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Uwaga: Ze względu na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu wydawania posiłków zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

Procedury bezpieczeństwa(zobacz szczegóły)

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, współpracujemy z obiektami, które wdrożyły procedury bezpieczeństwa w związku z występowaniem COVID-19. 

Eleganckie pokoje wykończone w naturalnym drewnie, każdy wyposażony jest w TV, WiFI, telefon, sejf, łazienkę z wanną lub prysznicem i suszarką do włosów.

Pokoje comfort: 2-,3- lub 4-os. o powierzchni 14-16m2, wyposażone w łóżko podwójne, pokoje 3 i 4 osobowe wyposażone w łóżko piętrowe. Do syspozycji łazienka z prysznicem lub wanną. Posiadają panoramicznym balkon.

Pokoje deluxe: 3-, 4-os. o powierzchni 19-25m2, wyposażone w łóżko podwójne oraz rozkładaną sofę, łazienkę z prysznicem lub wanną. Część pokoi posiada balkon.

Pokoje Junior Suite – 3-, 4-os, o powierzchni 22-26m2, wyposażone w łóżko podwójne oraz rozkładaną sofę, łazienkę z prysznicem lub wanną. Posiadają panoramiczny balkon.

Cena
Terminy: 22-29.01, 29.01-05.02, 5-12.02, 12-19.02, 19-26.02.2022
Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym
od 612 EUR
Rodzina 2+1+1*
od 2070 EUR
Koszt karnetu dla rodziny 2+1+1*
565 EUR
Cena dla rodziny 4-osobowej obejmuje cenę wyjazdu dla 2 osób dorosłych oraz 1 dziecka w wieku do 16 lat i jednego dziecka w wieku do 8 lat
Poznaj cenę wyjazdu dla swojej rodziny!
Świadczenia

Cena zawiera

 • 7 noclegów
 • 7 x śniadania i obiadokolacje
 • opiekę rezydenta na telefon
 • Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworych oraz Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PL
 • transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej)
 • w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 32 kg/os, bagaż podręczny w max rozmiarach:40x30x20cm , narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym)
 • transfer lotnisko-hotel-lotnisko
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT
 • Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Pakiet Wygoda Family Lite

 • szkolenia narciarskie dla dzieci 7-16 lat w grupach 6-8 osób
 • opiekę na stoku
 • Ważne: podczas zakładania rezerwacji prosimy zaznaczyć konkretne szkolenie dla dziecka.

Cena nie zawiera

 • napojów do obiadokolacji
 • karnetu
 • szkoleń narciarskich dla dzieci i dorosłych
 • korzystania ze strefy wellness & SPA (karta klubowa 15 euro/os./wejście lub 60 euro/os./tydzień, płatne na miejscu)
 • odpłatnych zabiegów SPA
 • korzystania z garażu 15 euro/dzień

Dopłaty opcjonalne

 • karnet (dla osób biorących udział w szkoleniu)
 • szkolenia narciarskie dla osób powyżej 16-tego roku życia (poranne, popołudniowe, całodniowe)
 • szkolenia narciarskie dla dzieci w wieku 7-16 lat

Dodatkowe opłaty i inne koszty

 • Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 1,8 EUR/os/dzień (dla osób powyżej 14 roku życia)

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance – sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku – proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych – wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Zarezerwuj wyjazd!

Nie czekaj i skontaktuj się z nami