+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygoda.ski

Sporting Tonale wyjazd klubowy

0
Cena
od702 EUR
Cena
od702 EUR
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin i politykę prywatności
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

741


Dlaczego Wygoda Family?

 • Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych
 • Małe grupy i doświadczeni instruktorzy SITN – PZN
 • Osobna grupa PRO dla młodych mistrzów
 • Hotele z wellness w pobliżu stoków narciarskich
 • Wieczorne animacje dla dzieci i luz dla Ciebie


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygoda.ski

 • Włochy - Val di Sole/Tonale - Passo del Tonale
 • Dostępne w okresie: 22-29.01.2022
 • Wiek: 4+
 • Szkolenia narciarskie dla dzieci do 16 r. ż w cenie
 • Lunch pod opieką instruktorów
 • Hotel przy samym stoku (ski in/ski out)
Czego możesz oczekiwać?
 • szkolenia dla dzieci początkujących od 4 roku życia w grupach 2-4 osobowych
 • szkolenia dla wyższych stopni zaawansowania, grupy 6-8 osobowe
 • grupa PRO dla młodych mistrzów, szkolenia na tyczkach
 • instruktorzy SITN-PZN
 • szkolenia dla dorosłych na wszystkich szczeblach zaawansowania
Szkolenie narciarskie

Jak wyglądają szkolenia i animacje?
Po śniadaniu opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-) Po powrocie do hotelu czas na naszych animatorów – możecie spokojnie odpocząć mając pewność, że dzieci są w dobrych rękach. Czas szkoleń: ok. 10 do 12:30 i 14-16, z przerwą na lunch. Co ważne, rodzice nie mają obowiązku uczestniczenia w lunchu, mogą pozostawić je pod opieką instruktorów a samemu pokonać odleglejsze trasy.

WYGODA FAMILY dla dorosłych
Oprócz dzieci, zapraszamy również dorosłych na 6 dniowe grupowe szkolenia (do wyboru szkolenia przedpołudniowe, popołudniowe i całodzienne)

Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 8 dzieci, ale początkujące grupy są dużo mniejsze: 2-4 osobowe. Przyporządkowanie do grup odbywa się pierwszego dnia jazdy: instruktorzy ustalają składy poszczególnych grup na podstawie faktycznych umiejętności dzieci. W miarę indywidualnych postępów możliwe są późniejsze przejścia z grupy do grupy

Starsi i młodsi w tym samym miejscu.
I maluchy i nastolatki nie będą narzekać na brak towarzystwa, a Alpy to fantastyczne miejsce na pierwsze szusy. W programie Wygoda Family mogą wziąć udział dzieci w wieku 4 – 16 lat. Starsze dziecko może doskonalić jazdę w grupie PRO (szczegóły poniżej) , kiedy młodsze dopiero ją zaczyna – nasi instruktorzy zadbają o jednych i drugich. Nastolatki potrzebują większych wyzwań i dlatego z myślą o nich stworzyliśmy specjalna grupę PRO.

Grupa szkoleniowa PRO
To znakomita propozycja dla nastolatków. W grupie PRO poza klasycznym doskonaleniem jazdy na nartach wprowadzamy:
– elementy jazdy sportowej,
– podstawy jazdy na tyczkach.
Dzięki temu, także młodzież, która opanowała jazdę na nartach w stopniu zaawansowanym ma powody aby uczestniczyć w naszych szkoleniach. Grupa PRO została stworzona z myślą o młodzieży w wieku 10-16 lat.

Program

Ramowy program imprez samolotowych(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 3 h do 5 h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Ramowy program imprez z dojazdem własnym(zobacz szczegóły)

Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 16:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Adamello Ski (szusowanie na stokach Tonale, Pejo, Ponte di Legno i Temu).

Dzieci w wieku 4-15,99 lat , biorące udział w szkoleniu mają w cenie karnet.

Osoby powyżej 16 lat – podczas rezerwacji szkolenia istnieje możliwość zarezerwowania karnetu w specjalnej cenie.

LUNCH PO OPIEKĄ INSTRUKTORÓW – rodzice nie muszą się już śpieszyć i wracać na przerwy.

GRUPA PRO

Obowiązujący program narciarski oparty o karnet 6 dni Adamello Ski. O miejscach i sposobie przeprowadzenia treningów na tyczkach decydują trenerzy na miejscu.

 

1 dzień (niedziela)(zobacz szczegóły)

– podział na grupy,

– lunch (odbywa się pod opieką instruktorów bez konieczności obecności rodziców),

– kontynuacja zajęć.

Rodzice:

– możliwość uczestniczenia w szkoleniach narciarskich przeznaczonych dla dorosłych (konieczność wykupienia odpowiedniego szkolenia oraz karnetu na etapie rezerwacji lub maksymalnie na 14 dni przed wyjazdem).

– do wyboru:
 Szkolenia narciarskie całodniowe w godz. 10.00-16.30 z godzinną przerwą – koszt 280 Eur
 Szkolenia narciarskie popołudniowe w godz. 14.00-16.30 – koszt 150 Eur
 Szkolenia narciarskie poranne w godz. 10.00-13.00 – koszt 180 Eur

– możliwość samodzielnej jazdy (zakup karnetu we własnym zakresie)

2 dzień (poniedziałek) - 5 dzień (czwartek)(zobacz szczegóły)

– zajęcia,

– lunch,

-kontynuacja zajęć.

6 dzień (piątek)(zobacz szczegóły)

– zawody,

– lunch,

– po lunchu Family Day – wszystkie dzieci przechodzą pod opiekę rodziców.

Region

Val di Sole – zna z nazwy każdy narciarz w Polsce. Dzięki trzem wielkim inwestycjom: gondoli łączącej Madonnę di Campiglio z Pinzolo, połączeniu Marillevy z Comezzadurą oraz połączeniu Tonale z położonymi wiele niżej stacjami, topografia Val di Sole jest całkiem odmienna od tej sprzed lat. Pierwszy system wyciągów i w pełni połączonych tras obejmuje większość doliny Sole (Folgarida i Marilleva) a także Madonnę di Campiglio i Pinzolo. Nie ma znaczenia, w którym miejscu tego rozległego obszaru rozpoczniemy szusowanie, ważny natomiast jest wybór odpowiedniego karnetu. Najciekawszą opcją wydaje się zakup skipassu Skiarea, który pozwala w pełni korzystać z opisanych wyżej ośrodków. Opcja „całkiem bez ograniczeń” to karnet Superskirama, dzięki któremu możemy jeździć także w Tonale (Adamello Ski), Pejo i kilku innych mniejszych stacjach.

Stacje narciarskie

TONALE – PONTE DI LEGNO – TEMU (ADAMELLO SKI)(zobacz szczegóły)

To rozległy ośrodek narciarski, położony na przełęczy będącej zachodnią granicą doliny Val di Sole. Ośrodek podzielony jest na dwie części. Stoki na północ od Tonale (szczyt Monte Tonale 2694 m n.p.m.) są rozleglejsze, położone na pozbawionych lasu zboczach, szerokie i obsługiwane przez wyciągi krzesełkowe. Po południowej stronie przełęczy gondola wywozi narciarzy na Passo Paradiso, zaś powyżej, na lodowcu pod szczytem Cima Pressena (3069 m n.p.m.), funkcjonuje wyciąg krzesełkowy i orczyki. Atrakcją jest trudny zjazd z samego szczytu do przełęczy Tonale (6200 m). Kilka lat temu oddano do użytku wyciąg łączący Tonale z leżącym w kolejnej dolinie ośrodkiem Ponte di Legno/Temu, co zwiększyło liczbę dostępnych tu tras o 19 km. Mapa: KLIK

ogółem 100 km tras

Przepustowość wyciągów: 44 000 os./godz.

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 4
wyciągi krzesełkowe: 19
orczyki: 3

wyciąg taśmowy/carpet 2

 Trasy

15% trudnych
70% średnich
15% łatwych

 sztuczne naśnieżanie: 100% tras

Mapy

Adamello Ski (Tonale/ponte di Legno/Temu) [klliknij]

 

Karnety

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie 6 dniowego karnetu Adamello Ski (szusowanie na stokach Tonale, Pejo, Ponte di Legno i Temu).

Dzieci w wieku 4-15,99 lat , biorące udział w szkoleniu mają w cenie karnet.

Osoby powyżej 16 lat – podczas rezerwacji szkolenia istnieje możliwość zarezerwowania karnetu w specjalnej cenie.

GRUPA PRO

Obowiązujący program narciarski oparty o karnet 6 dni Adamello Ski. O miejscach i sposobie przeprowadzenia treningów na tyczkach decydują trenerzy na miejscu.

Zakupione karnety rozdaje kierownik grupy. Aby otrzymać karnet należy uiścić kaucję za key card w wysokości 5 eur. Po wykorzystaniu karnetu, prosimy go zwrócić w dowolnej kasie skipasowej i odebrać kaucję.

Karnet Adamello Ski cennik oficjalny(zobacz ceny)

Karnet umożliwia szusowanie bez ograniczeń na połączonych stokach Tonale, Ponte di Legno, Temu.

 

KARNET 6 DNI ADAMELLO SKI


10.01-10.04.2022 

Dorośli

241 euro

Junior ur. po 30.11.2005

173 euro

Dzieci ur. po 30.11.2013

gratis

 

Hotel
Sporting Tonale ***+

Komfortowy, hotel z dużym centrum wellness oraz Aqua parkiem, położony w słynnym Passo del Tonale. Hotel usytuowany jest przy samym stoku (opcja ski in/ski out) tras narciarskich Adamello Ski. Ponadto na przeciw obiektu znajduje sie przystanek skibusa, którym w kilka minut można dostać pod dolna stację lodowca Presena. Oficjalna kategoria ***+.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Położenie(zobacz szczegóły)

Położony w słynnym Passo del Tonale. Hotel usytuowany jest przy samym stoku (opcja ski in/ski out) tras narciarskich Adamello Ski.

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Duże centrum wellness z Aquaparkiem o łącznej powierzchni ok. 1200m2:  Park z fontannami o powierzchni 350m, 2 gigantyczne zjeżdżalnie, basen (obligatoryjne czepki), jacuzzi, mini basen dla dzieci, sauny, łaźnia turecka, prysznic tropikalny, sala relaksacyjna, siłownia ok. 80 m2, odpłatnie solarium, masaże, zabiegi kosmetyczne; mini klub dla dzieci, Skibar ze słonecznym tarasem, narciarnia z suszarką do butów i rękawic, z suszarką do kasków i mozliwością wyjścia bezpośrednio na stok, garaż (1 miejsce na pokój), parking, bar.

Uwaga: Ze względu na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu korzystania ze strefy wellness zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

Kuchnia(zobacz szczegóły)

Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje 4-daniowe:bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Uwaga: Ze względu na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu wydawania posiłków zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

LUNCH PO OPIEKĄ INSTRUKTORÓW – rodzice nie muszą się już śpieszyć i wracać na przerwy.

Procedury bezpieczeństwa(zobacz szczegóły)

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, współpracujemy z obiektami, które wdrożyły procedury bezpieczeństwa w związku z występowaniem COVID-19. 

Pokój superior: 2- os. o pow. ok. 15 m2, 3-, 4-os. o pow. 18 m 2 . Każdy pokój wyposażony w łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, WC; TV SAT, telefon, Wi Fi (gratis). Pokoje 4 -osobowe posiadają łóżka piętrowe. Niektóre pokoje posiadają balkon.

Dzieci urodzone po 30.11.2020 śpią w łóżku z rodzicami.

Cena
Terminy: 22-29.01.2022
Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym
od 702 EUR
Rodzina 2+1+1*
od 2938 EUR
Koszt karnetu dla 2 dorosłych (karnet dzieci w wieku 7-15,99 lat wliczony w cenę wyjazdu)
od 420 EUR
Cena dla rodziny 4-osobowej obejmuje cenę wyjazdu dla 2 osób dorosłych oraz 1 dziecka w wieku do 16 lat i jednego dziecka w wieku do 8 lat
Poznaj cenę wyjazdu dla swojej rodziny!
Świadczenia

Cena zawiera

 • 7 noclegów
 • 7 x śniadania i obiadokolacje
 • pakiet Wygoda Family dla dzieci w wieku 4-16 oraz pakiet PRO dla dzieci w wieku 10-16 lat
 • korzystanie z centrum wellness oraz z Aguaparku
 • opiekę rezydenta
 • Pakiet Podstawowy / ubezpieczenie Signal Iduna / KL 12 000 EUR w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 10 000 PLN, Bagaż 800 PLN, obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych, ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworych oraz Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 z ich mutacjami, ubezpieczenie OC narciarza 10 000 EUR i ubezpieczenie sprzętu sportowego SS 2 000 PL
 • transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej)
 • w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 32 kg/os, bagaż podręczny w max rozmiarach:40x30x20cm , narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym)
 • transfer lotnisko-hotel-lotnisko
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT
 • Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Pakiet Wygoda Family

 • szkolenia narciarskie dla dzieci 4-16 lat w grupach 6-8 osób
 • zkolenia PRO -pogłębiające umiejętność jazdy skrętem ciętym, w tym treningi na tyczkach dla dzieci w wieku 10-16 lat
 • opiekę na stoku i po nartach
 • karnet narciarski Adamello Ski dla dzieci od 4 lat do 15,99 lat
 • program animacyjny po nartach – gry i zabawy (w godz.17.30-21.00 z przerwą na kolację)
 • Ważne: podczas zakładania rezerwacji prosimy zaznaczyć konkretne szkolenie dla dziecka.

Cena nie zawiera

 • napojów do obiadokolacji
 • karnetu
 • odpłatnych usług spa

Dopłaty opcjonalne

 • karnet (dla osób od 16 lat, biorących udział w szkoleniu)
 • szkolenia narciarskie dla osób powyżej 16-tego roku życia (poranne, popołudniowe, całodniowe)

Dodatkowe opłaty i inne koszty

 • dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne – 1,5 Eur/os./dzień (dla osób powyżej 14 lat).

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance – sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR, sporty ekstremalne (jazda poza trasami) – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku – proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych – wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Zarezerwuj wyjazd!

Nie czekaj i skontaktuj się z nami