+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygoda.ski

Szkolenia

Grupy dostosowane do wieku i umiejętności

Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 8 dzieci, ale początkujące grupy są dużo mniejsze: 2-4 osobowe. Przyporządkowanie do grup odbywa się pierwszego dnia jazdy: instruktorzy ustalają składy poszczególnych grup na podstawie faktycznych umiejętności dzieci. W miarę indywidualnych postępów możliwe są późniejsze przejścia z grupy do grupy.

Oferujemy dwa programy: Wyjazdy Klubowe, ze szkoleniami dla początkujących i zaawansowanych w wieku 5-15 lat oraz wyjazdy standardowe, które są przeznaczony dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach, bez konieczności uczestniczenia w szkoleniach narciarskich. Zakwaterowanie w tych samych obiektach jak w przypadku Wygoda Family Wyjazd Klubowy. W tej konwencji istnieje możliwość dokupienia szkoleń dodatkowych dla osób od 16 roku życia.

A dorośli?

Nie zapomnieliśmy także o Was. Dorosłych zapraszamy na 6-dniowe grupowe szkolenia (do wyboru szkolenia przedpołudniowe, popołudniowe i całodzienne). W programie Wygoda Family do wyboru szkolenia poranne, popołudniowe lub całodniowe.

Kadra

Prowadzimy własną szkołę narciarską zarejestrowaną w SITN – Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerow Narciarstwa przy Polskim Związku Narciarskim – co jest gwarancją kwalifikacji naszych instruktorów. Nasi instruktorzy posiadają wszystkie niezbędne zezwolenia do szkoleń na terenie Włoch.