+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygoda.ski

Szkolenia

Grupy dostosowane do wieku i umiejętności

Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 8 dzieci, ale początkujące grupy są dużo mniejsze: 2-4 osobowe. Przyporządkowanie do grup odbywa się pierwszego dnia jazdy: instruktorzy ustalają składy poszczególnych grup na podstawie faktycznych umiejętności dzieci. W miarę indywidualnych postępów możliwe są późniejsze przejścia z grupy do grupy.

Oferujemy dwa programy: Wyjazdy Klubowe, ze szkoleniami dla początkujących i zaawansowanych oraz wyjazdy Wygoda Family Lite, który jest przeznaczony dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach, w wieku 7-16 lat. W tej formule nie prowadzimy szkoleń dla całkiem początkujących (4-7 lat). Tych zapraszamy na klasyczną formułę Wygoda Family Wyjazdy Klubowe, która przeznaczona jest również dla poczatkujących.

Grupa PRO

To znakomita propozycja dla nastolatków. W grupie PRO poza klasycznym doskonaleniem jazdy na nartach wprowadzamy elementy jazdy sportowej i podstawy jazdy na tyczkach.

Dzięki temu, także młodzież, która opanowała jazdę na nartach w stopniu zaawansowanym ma powody aby uczestniczyć w naszych szkoleniach. Grupa PRO została stworzona z myślą o młodzieży w wieku 10-16 lat. Zapraszamy.

A dorośli?

Nie zapomnieliśmy także o Was. Dorosłych zapraszamy na 6-dniowe grupowe szkolenia (do wyboru szkolenia przedpołudniowe, popołudniowe i całodzienne). W programie Wygoda Family Lite prowadzimy szkolenia dla zaawansowanych narciarzy.  Tych, którzy zaczynają swoją przygodę z nartami,  zapraszamy na klasyczną formułę Wygoda Family Wyjazdy Klubowe, która przeznaczona jest również dla dorosłych poczatkujących narciarzy.

Kadra

Prowadzimy własną szkołę narciarską zarejestrowaną w SITN – Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerow Narciarstwa przy Polskim Związku Narciarskim – co jest gwarancją kwalifikacji naszych instruktorów. Nasi instruktorzy posiadają wszystkie niezbędne zezwolenia do szkoleń na terenie Włoch.