+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygoda.ski

Hotel Domina

0
Cena
od830 EUR
Cena
od830 EUR
Email*
Liczba osób*
*Akceptuję regulamin i politykę prywatności
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Zapisz

Adding item to wishlist requires an account

1604


Dlaczego Wygoda Family?

 • Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych
 • Małe grupy i doświadczeni instruktorzy SITN – PZN
 • Hotele z wellness w pobliżu stoków narciarskich
 • Wieczorne animacje dla dzieci i luz dla Ciebie


Masz pytanie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

12 252 09 10

infolinia@wygoda.ski

 • Włochy - Val di Sole/Tonale - Cogolo di Pejo
 • Dostępne w okresie: 20.01-27.01, 27.01-03.02, 17.02-24.02.2024
 • Wiek: 5+
 • Szkolenia narciarskie dla dzieci do 15 r. ż w cenie
 • Lunch pod opieką instruktorów
 • Hotel ok. 200 m od snowpark Biancaneve
Czego możesz oczekiwać?
 • szkolenia dla dzieci od 5 roku życia
 • szkolenia dla wyższych stopni zaawansowania
 • grupy 6-10 osobowe
 • instruktorzy SITN-PZN
 • szkolenia dla dorosłych
Szkolenie narciarskie

Dla kogo WYGODA FAMILY?
Jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi w wieku 5-15 lat. Program szkolenia narciarskiego dla dzieci oraz dorosłych przeprowadzany jest na bazie karnetu Combi 3+3 (3 dni Pejo +3 dni Superskirama).

Starsi i młodsi w tym samym miejscu!
I maluchy i nastolatki nie będą narzekać na brak towarzystwa, a Alpy to fantastyczne miejsce na pierwsze szusy. W programie WYGODA FAMILY mogą wziąć udział dzieci w wieku 5-15 lat.

Czy WYGODA FAMILY zapewnia szkolenia dla dorosłych?
Oprócz dzieci, zapraszamy również dorosłych na 6 dniowe grupowe szkolenia (do wyboru szkolenia przedpołudniowe, popołudniowe i całodzienne).

Jak wygląda dzień szkoleniowy?
Po śniadaniu o wyznaczonej godzinie zbiórka dzieci przy dolnej stacji wyciągu. Tutaj opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-). Po powrocie do hotelu czas na animacje hotelowe. Każdy obiekt zapewnia grupę swoich animatorów, którzy w określonych godzinach dbają, aby dzieci dobrze się bawiły. Wystarczy, że zaprowadzisz dziecko do sali animacyjnej, a następnie je odbierzesz po ich zakończeniu.

Uwaga: nasi instruktorzy nie sprawują funkcji animatorów zarówno na stoku jak i poza nim.

Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 10 dzieci, ale początkujące grupy są zwykle mniejsze. Przyporządkowanie do grup odbywa się pierwszego dnia jazdy: instruktorzy ustalają składy poszczególnych grup na podstawie faktycznych umiejętności dzieci. W miarę indywidualnych postępów możliwe są późniejsze przejścia z grupy do grupy.  poczatkujących.

NASZA KADRA
Jesteśmy LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ NARCIARSKĄ SITN/PZN. Zobacz naszych instruktorów.
Program MAMA i JA – najlepsze rozwiązanie na rodzinne ferie próbują kopiować inni, ale oryginał jest tylko jeden.

Program

Ramowy program imprez samolotowych(zobacz szczegóły)

Ramowy program imprez samolotowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2,5h do 4,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.

Ramowy program imprez autokarowych(zobacz szczegóły)

Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Sprawdź rozkład jazdy dla pobytów 7-noclegowych

 

Ramowy program imprez z dojazdem własnym(zobacz szczegóły)

Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 16:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci  oraz dla dorosłych przeprowadzany jest na bazie karnetu Combi 3+3 (3 dni Pejo +3 dni Superskirama).

LUNCH PO OPIEKĄ INSTRUKTORÓW – rodzice nie muszą się już śpieszyć i wracać na przerwy.

1 dzień (niedziela)(zobacz szczegóły)

– podział na grupy,
– lunch (odbywa się pod opieką instruktorów bez konieczności obecności rodziców),
– kontynuacja zajęć.

Rodzice:

– możliwość uczestniczenia w szkoleniach narciarskich przeznaczonych dla dorosłych (konieczność wykupienia odpowiedniego szkolenia na etapie rezerwacji lub maksymalnie na 14 dni przed wyjazdem).

– do wyboru:
 Szkolenia narciarskie całodniowe w godz. 10.00-16.00 z godzinną przerwą – koszt 300 EUR
 Szkolenia narciarskie popołudniowe w godz. 13.30-16.00 – koszt 195 Eur
 Szkolenia narciarskie poranne w godz. 10.00-12.00 – koszt 195 Eur

– możliwość samodzielnej jazdy (zakup karnetu we własnym zakresie)

2 dzień (poniedziałek) - 5 dzień (czwartek)(zobacz szczegóły)

– zajęcia,
– lunch,
-kontynuacja zajęć.

6 dzień (piątek)(zobacz szczegóły)

– przejazd ski busem do stacji Pejo,
– zawody,
– lunch w restauracji przy stoku (zarezerwowana sala dla klientów Wygoda– zniżki na opaskę Wygoda). Lunch odbywa się pod opieką instruktorów bez konieczności obecności rodziców,
– po lunchu Family Day – wszystkie dzieci przechodzą pod opiekę rodziców.

Region

Val di Sole – zna z nazwy każdy narciarz w Polsce. Dzięki trzem wielkim inwestycjom: gondoli łączącej Madonnę di Campiglio z Pinzolo, połączeniu Marillevy z Comezzadurą oraz połączeniu Tonale z położonymi wiele niżej stacjami, topografia Val di Sole jest całkiem odmienna od tej sprzed lat. Pierwszy system wyciągów i w pełni połączonych tras obejmuje większość doliny Sole (Folgarida i Marilleva) a także Madonnę di Campiglio i Pinzolo. Nie ma znaczenia, w którym miejscu tego rozległego obszaru rozpoczniemy szusowanie, ważny natomiast jest wybór odpowiedniego karnetu. Najciekawszą opcją wydaje się zakup skipassu Skiarea, który pozwala w pełni korzystać z opisanych wyżej ośrodków. Opcja „całkiem bez ograniczeń” to karnet Superskirama, dzięki któremu możemy jeździć także w Tonale (Adamello Ski), Pejo i kilku innych mniejszych stacjach.

Stacje narciarskie

PEJO(zobacz szczegóły)

Stacja narciarska położona w sercu Parku Narodowego Stelvio, w pobliżu alpejskich olbrzymów: Monte Cavedale 3769 m n.p.m. i Órtles 3905 m n.p.m. Wyciągi wywożą narciarzy na wysokość 2300 m n.p.m. dzięki czemu długo utrzymują się tutaj dobre warunki narciarskie. Długie i szerokie stoki, dedykowane głównie rodzinom z dziećmi, rozciągają się na zboczach góry Vioz i schodzą aż do miasteczka. Nie zapomniano także o wytrawnych narciarzach, którzy sprawdzić się mogą na dwóch czarnych trasach, a chętnym lokalni instruktorzy wskażą miejsca, gdzie możliwa jest jazda w głębokim śniegu.

Ogółem 20 km tras
Mapa: KLIK

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 2
wyciągi krzesełkowe: 4
orczyki: 1

 Trasy

10% trudnych
65% średnich
25% łatwych

MARILLEVA-FOLGARIDA(zobacz szczegóły)

Nowoczesna stacja narciarska, powstała z połączenia dwóch odrębnych niegdyś ośrodków. Z dołu doliny (Marilleva 900) kursuje gondola, można także podjechać autem do wyżej położonych stacji Marilleva 1400 i Folgarida 1300 i 1400. Powyżej dominują wyciągi krzesełkowe, które docierają na trzy położone obok siebie szczyty (2092-2179 m n.p.m.). W nadchodzącym sezonie zimowym 2019/2020 planowane jest otwarcie zmodernizowanej kolejki krzesełkowej nr 23 do Monte Spolverino, obecny 2-osobowy wyciag zostanie zastąpiony nową 6-osobową kolejką krzesełkową. Renowację przejdzie też nartostrada Malghet Aut nr 18 (połączonej trasy narciarskiej do Folgaridy), która zostanie wyposażona w system śnieżny, aby zapewnić lepsze warunki narciarskie przez cały sezon. 

Zasadniczo większość stoków opada w stronę Val di Sole, ale istnieje także zjazd (i wyjazd) w kierunku przeciwnym – do Madonny di Campiglio i Pinzolo. Dzięki temu połączeniu tworzy się ogromny ośrodek narciarski ze 150 km tras. Mapa: KLIK

ogółem 62 km tras (bez Madonny di Campiglio)

Przepustowość wyciągów: 32 400 os./godz.

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 7
wyciągi krzesełkowe: 14
orczyki: 5

Trasy

13% trudnych
49% średnich
38% łatwych

TONALE – PONTE DI LEGNO – TEMU (ADAMELLO SKI)(zobacz szczegóły)

To rozległy ośrodek narciarski, położony na przełęczy będącej zachodnią granicą doliny Val di Sole. Ośrodek podzielony jest na dwie części. Stoki na północ od Tonale (szczyt Monte Tonale 2694 m n.p.m.) są rozleglejsze, położone na pozbawionych lasu zboczach, szerokie i obsługiwane przez wyciągi krzesełkowe. Po południowej stronie przełęczy gondola wywozi narciarzy na Passo Paradiso, zaś powyżej, na lodowcu pod szczytem Cima Pressena (3069 m n.p.m.), funkcjonuje wyciąg krzesełkowy i orczyki. Atrakcją jest trudny zjazd z samego szczytu do przełęczy Tonale (6200 m). Kilka lat temu oddano do użytku wyciąg łączący Tonale z leżącym w kolejnej dolinie ośrodkiem Ponte di Legno/Temu, co zwiększyło liczbę dostępnych tu tras o 19 km. Mapa: KLIK

ogółem 100 km tras

Przepustowość wyciągów: 44 000 os./godz.

 Wyciągi

gondole i koleje linowe: 4
wyciągi krzesełkowe: 19
orczyki: 3

wyciąg taśmowy/carpet 2

 Trasy

15% trudnych
70% średnich
15% łatwych

 sztuczne naśnieżanie: 100% tras

Mapy

Karnety

Program szkolenia narciarskiego dla dzieci  oraz dla dorosłych przeprowadzany jest na bazie karnetu Combi 3+3 (3 dni Pejo +3 dni Superskirama).

Karnety zawarte w cenie oferty , są karnetami w specjalnej, zniżkowej cenie dla Klientów WT.

Na miejscu obligatoryjnie każdy klient płaci kaucję za key card w wysokości 5 euro. Do karnetów nie jest wymagane zdjecie.

Karnet Pejo cennik oficjalny(zobacz ceny)

Karnet umożliwia jazdę na stacji w pobliżu Monte Cavedale 3769 m n.p.m. i Órtles 3905 m n.p.m. 

KARNET 6 DNI PEJO

do 22.12
08.01 – 19.01.2023
11.03 – koniec sezonu

20.01- 10.03.2023

Dorośli

198 EUR 229 EUR

Junior ur. po 30.04.2007

139 EUR

161 EUR

Dzieci ur. po 30.04.2015

gratis

gratis

Hotel
Hotel Domina ****

Rodzinnie prowadzony hotel z bogatym zapleczem wellness oraz udogodnieniami dla dzieci. Oficjalna kategoria: ****

Pokoje urządzone w alpejskim stylu, wykończone w drewnie; każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem i WC, telefon, TV sat, Wi-Fi (gratis), minibar (odpłatnie), sejf. Niektóre pokoje z balkonem.

Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Położenie(zobacz szczegóły)

Hotel usytuowany w miasteczku Cogolo di Pejo, około 800 m od jego centrum, w którym znajduje się kilka sklepów spożywczych, piekarnia, apteka.

Tuż obok hotelu znajduje się snowpark Biancaneve (około 200 m) idealny dla najmłodszych narciarzy.Do dyspozycji gratis łagodny stok narciarski (ok.400m) z wyciągiem, tor saneczkowy, igloo, zimowy plac zabaw, ruchomy chodnik, idealny do nauki utrzymania równowagi na nartach. Snowpark posiada też oświetlenie i jest otwarty w godzinach wieczornych w wybrane dni tygodnia.

Od najbliższej stacji narciarskiej Pejo hotel dzieli ok. 4 km, od połączonych wyciągów Marillevy/Folgaridy/Madonny di Campiglio ok 13 km. Dogodny dojazd zapewnia darmowy skibus (najbliższy przystanek pod snowparkiem Biancaneve, ok.200m od hotelu).

Rozkład skibusów można znaleźć pod poniższym linkiem: http://www.valdisole.net/en/Ski-Bus/ jak również w recepcji hotelowej.

Do dyspozycji(zobacz szczegóły)

Centrum wellness: wewnętrzny basen z hydromasażem (obligatoryjny czepek, możliwość zakupu na miejscu), sauna, łaźnia parowa, witarium; masaże i zabiegi pielęgnacyjne (odpłatnie), szlafroki do wypożyczenia na miejscu (odpłatnie 3 EUR/dzień), Wi-Fi (gratis), snowpark Biancaneve, miniclub dla dzieci od 3 lat, parking (bezpłatny, ilość miejsc ograniczona), garaż (ilość miejsc ograniczona – 5 eur/dzień -płatne w hotelu); narciarnia, bar, restauracja.

 

Kuchnia(zobacz szczegóły)

Śniadania w formie bufetu, podawane w godzinach od 7:30 do 9:30, obiadokolacje: bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród minimum 2 wariantów), deser. Serwowane w godzinach od 19:30 do 20:30. Raz w tygodniu Gala Dinner z muzyką na żywo. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Uwaga: Ze względu na zmieniające się przepisy, ewentualne regulacje dotyczące sposobu wydawania posiłków zostaną podane przed rozpoczęciem sezonu.

LUNCH PO OPIEKĄ INSTRUKTORÓW – rodzice nie muszą się już śpieszyć i wracać na przerwy.

Procedury bezpieczeństwa(zobacz szczegóły)

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, współpracujemy z obiektami, które wdrożyły procedury bezpieczeństwa w związku z występowaniem COVID-19. 

Pokój Aparthotel/Studio powierzchni 20-30m2, przeznaczony dla 3 osób.
W pokojach typu Aparthotel za opłatą możliwość udostępnienia małej kuchni mieszczącej się w pokoju.

Pokój Aparthotel Dependance – w budynku oddalonym o około 50m od budynku głównego, przeznaczony dla 3 lub 4 osób, każdy z niewielką kuchnią do dyspozycji;.

Pokój Comfort – wykończony w stylu alpejskim, o powierzchni ok.18-26m2, przeznaczony dla 2 lub 3 osób.

Pokój Aparthotel/Family room o powierzchni 38-45m2, składający się dwóch oddzielnych pomieszczeń; przeznaczony dla 4 osób.

Pokój Junior Suite – komfortowy, wykończony w drewnie, o powierzchni ok.20 -30m2, przeznaczony 3 lub 4 osób.

Cena
Terminy: 20.01-27.01, 27.01-03.02, 17.02-24.02.2023
Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym
od 830.00 EUR
Rodzina 2+1+1*
od 2930 EUR
*Cena dla rodziny 4-osobowej obejmuje cenę wyjazdu dla 2 osób dorosłych oraz 1 dziecka w wieku do 15 lat i jednego dziecka w wieku do 8 lat
Świadczenia

Cena zawiera

 • 7 noclegów
 • 7 x śniadania i obiadokolacje
 • pakiet Wygoda Family dla dzieci w wieku 5-15 lat
 • karnet Combi 3+3 (3 dni Pejo +3 dni Superskirama)
 • ubezpieczenie Signal Iduna KL i NW wraz z Covid19+OC narciarza Pakiet Podstawowy
 • transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej)
 • w opcji samolotowej - przewóz sprzętu sportowego oraz bagażu podręcznego i rejestrowanego
 • transfer lotnisko-hotel-lotnisko
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • podatek VAT
 • Usługi transportowe, w tym transferowe, będą świadczone w grupie.

Pakiet Wygoda Family

 • szkolenia narciarskie dla dzieci 5-15 lat w grupach 6-8 osób
 • karnet narciarski dla dzieci w wieku 5-14.99 lat
 • opiekę na stoku i po nartach
 • program animacyjny po nartach – gry i zabawy

Cena nie zawiera

 • napojów do obiadokolacji
 • transferów do wyciągów
 • odpłatnych usług spa

Dopłaty opcjonalne

 • szkolenia narciarskie dla osób powyżej 15-go roku życia (poranne, popołudniowe, całodniowe)

Dodatkowe opłaty i inne koszty

 • dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 2,50 EUR/os./dzień dla osób powyżej 13 roku życia.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie rekomendowane

Ubezpieczenie rozszerzone w wariancie: Pakiet Rekomendowany lub Pakiet Super, z dużo szerszym zakresem assistance – sprawdź szczegóły.

Pakiet Rekomendowany – zakres super assistance – KL 35 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 15 000 PLN, Bagaż 1 000 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1 500 PLN, OC 25 000 EUR – Cena 1,25 EUR/os./dzień.

Pakiet Super – zakres super assistance – KL 100 000 EUR, w tym koszty ratownictwa 6 000 EUR, NNW 30 000 PLN, Bagaż 1 500 PLN, SS (sprzęt sportowy) 1500 PLN, OC 50 000 EUR – Cena 2,5 EUR/os./dzień.

Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku – proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych – wejdź i przeczytaj

Karta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – pobierz kartę ubezpieczeniową.
Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Zarezerwuj wyjazd!

Nie czekaj i skontaktuj się z nami