+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygoda.ski

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

WYGODA FAMILY LITE. NOWOŚĆ.

Co to takiego? Dlaczego LITE?

Chcąc zachować sensowną cenę wyjazdu, jednocześnie dobierając obiekty przy dużych renomowanych stacjach i w pobliżu wyciągów, dokonaliśmy redukcji niektórych kosztów stałych (animacje) oraz wymagań w stosunku do hoteli (w tej wersji nie muszą mieć basenu). W skrócie: wersja LITE to ta sama konwencja co WYGODA FAMILY ale BEZ ANIMACJI dla dzieci  po nartach i bez grup początkujących, a koszt opcjonalnych szkoleń nie jest wliczony w cenę wyjazdu. Oczywiście wersja WYGODA FAMILY z animacjami wieczornymi i szkoleniami dla najmłodszych dzieci wciąż istnieje: sprawdź Wyjazdy Klubowe.

Dla kogo WYGODA FAMILY LITE? Dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach, w wieku 7-16 lat. W tej formule nie prowadzimy szkoleń dla maluchów poniżej 7 lat oraz dla zupełnie początkujących narciarzy. Na szkolenia zapraszamy także dorosłych, już jeżdżących na nartach. Więcej informacji o szkoleniach >>>.

Dla kogo WYGODA FAMILY LITE ?
Jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach w wieku 7-16 lat. W tej formule nie prowadzimy szkoleń dla maluchów poniżej 7 lat oraz dla zupełnie początkujących narciarzy.
W przypadku oferty 3 SIGNORI RESIDENCE -ze wzgledu na charakter stoków- oferujrmy szkolenie dla dzieci w przedziale wiekowym 8-16 lat.

Czy WYGODA FAMILY LITE zapewnia szkolenia dla dorosłych?
Oprócz dzieci, zapraszamy również dorosłych na 6 dniowe grupowe szkolenia (do wyboru szkolenia przedpołudniowe, popołudniowe i całodzienne).

Jak wygląda dzień szkoleniowy?
Po śniadaniu o wyznaczonej godzinie zbiórka dzieci przy dolnej stacji wyciągu. Tutaj opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-). Po zajęciach o wyznaczonej godzinie rodzice odbierają dzieci w tym samym miejscu, w którym zajęcia się rozpoczynały.

Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 8 dzieci. Przypominamy, że WYGODA FAMILY LITE jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach w wieku 7-16 lat. W tej formule nie prowadzimy szkoleń dla maluchów poniżej 7 lat oraz dla zupełnie początkujących narciarzy. Tych zapraszamy na klasyczną formułę WYGODA FAMILY, która przeznaczona jest również dla poczatkujących.

NASZA KADRA
Jesteśmy LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ NARCIARSKĄ SITN/PZN. Zobacz naszych instruktorów.

Proceed Booking