+ 48 12 252 09 10 infolinia@wygoda.ski

WYGODA FAMILY LITE. NOWOŚĆ.

Co to takiego? Dlaczego LITE?

Chcąc zachować sensowną cenę wyjazdu, jednocześnie dobierając obiekty przy dużych renomowanych stacjach i w pobliżu wyciągów, dokonaliśmy redukcji niektórych kosztów stałych (animacje) oraz wymagań w stosunku do hoteli (w tej wersji nie muszą mieć basenu). W skrócie: wersja LITE to ta sama konwencja co WYGODA FAMILY ale BEZ ANIMACJI dla dzieci  po nartach i bez grup początkujących, a koszt opcjonalnych szkoleń nie jest wliczony w cenę wyjazdu. Oczywiście wersja WYGODA FAMILY z animacjami wieczornymi i szkoleniami dla najmłodszych dzieci wciąż istnieje: sprawdź Wyjazdy Klubowe.

Dla kogo WYGODA FAMILY LITE? Dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach, w wieku 7-16 lat. W tej formule nie prowadzimy szkoleń dla maluchów poniżej 7 lat oraz dla zupełnie początkujących narciarzy. Na szkolenia zapraszamy także dorosłych, już jeżdżących na nartach. Więcej informacji o szkoleniach >>>.

Dla kogo WYGODA FAMILY LITE ?
Jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach w wieku 7-16 lat. W tej formule nie prowadzimy szkoleń dla maluchów poniżej 7 lat oraz dla zupełnie początkujących narciarzy.
W przypadku oferty 3 SIGNORI RESIDENCE -ze wzgledu na charakter stoków- oferujrmy szkolenie dla dzieci w przedziale wiekowym 8-16 lat.

Czy WYGODA FAMILY LITE zapewnia szkolenia dla dorosłych?
Oprócz dzieci, zapraszamy również dorosłych na 6 dniowe grupowe szkolenia (do wyboru szkolenia przedpołudniowe, popołudniowe i całodzienne).

Jak wygląda dzień szkoleniowy?
Po śniadaniu o wyznaczonej godzinie zbiórka dzieci przy dolnej stacji wyciągu. Tutaj opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Szkolenia rozpoczynamy obowiązkową rozgrzewką, po której następują zajęcia w grupach. W trakcie szkoleń obecność rodziców jest niewskazana. Nasi instruktorzy zadbają o wszystko co ważne: na początek podzielą wszystkich na grupy pod kątem zaawansowania, a na końcu przygotują do zawodów podsumowujących wyjazd – ważne przecież, aby wszyscy wygrali:-). Po zajęciach o wyznaczonej godzinie rodzice odbierają dzieci w tym samym miejscu, w którym zajęcia się rozpoczynały.

Mniejsze grupy, lepsza opieka
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 8 dzieci. Przypominamy, że WYGODA FAMILY LITE jest to program przeznaczony dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach w wieku 7-16 lat. W tej formule nie prowadzimy szkoleń dla maluchów poniżej 7 lat oraz dla zupełnie początkujących narciarzy. Tych zapraszamy na klasyczną formułę WYGODA FAMILY, która przeznaczona jest również dla poczatkujących.

NASZA KADRA
Jesteśmy LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ NARCIARSKĄ SITN/PZN. Zobacz naszych instruktorów.